ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1.HNL 2024./2025.
    ↪Marley
    svaka cast tvom starom, naravno da ima i njih normalnih, al u doba interneta di mozes vidjet kako razmislja vecina njih, kolko nas mrze i kolko nam zele sve najgore, tesko je njima takoder ne zeljet sve najgore

    s druge strane ne bi nikad htio da se ugase jer moras imat takvog rivala. sredina prema dnu ljestvice da, al da propadnu ne bi nikad htio
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    ↪Mlađi referent
    bude si napravio novog, ionako ih štanca ko na pokretnoj traci

    lik ima 12 djece i kaze da radi 100 sati tjedno, možda da proba bit prisutan u njihovim životima
  • Shit of the day
    PXL-20240720-150029430.jpg
  • 1.HNL 2024./2025.
    Mi da smo tog tamnoputog crnca doveli za desno krilo retorika bi bila kako je sigurno dobro izskauteran, da marić kuži drugu francusku, da smo napokon rešili desno krilo. A njegova statistika bi se opravdala lošim suigračima, ozljedama, kartonima, promjenama trenera itd. — Droljo

    prilično sam uvjeren da bi reakcija bila potpuno suprotna
  • 1.HNL 2024./2025.
    ↪IstinaZaDinamo
    pa reka je kale da su doveli invalidno krilo...ili inventirano...ili invertirano?
  • Javne osobe koje navijaju za Dinamo Zagreb
    Ivan Rakitić (Barcelona) — dinamo vitez

    6f45b233-533e-4840-abec-04618832c1b9-text.gif
  • Shit of the day
    na današnji dan prije 5 godina:

    Slobodna Dalmacija: "Kladionice tvrde: veće su šanse da večeras vidite vanzemaljca nego poraz Bijelih"

    "Večeras protiv Gzire nema straha.
    Prije će se ove godine dokazati postojanje vanzemaljaca nego će malteška momčad na Poljudu pobijediti Hajduk!"


    "Jedan od najvećih šokova HR nogometa: Izvanzemaljci se nisu pojavili, Oreščanin je brzo napustio Hajduk"
  • 1.HNL 2024./2025.
    Ili jedan ekstremni primjer, da Dinamo želi Marija Pašalića. — Juznjak

    pašalić u dinamo bi mi više bilo usporedivo s kovačićem u hajduk, dakle nemoguće
  • Samy Mmaee #13
    ↪Patak
    prvo pitanje u videu predstavljanja :lol: izgovara se samo mae
  • 1.HNL 2024./2025.
    meni isto ovo bolje izgleda. jednostavno mi boje našeg grba ne pašu niti malo na ovaj kričavi dres, još iznad njega zlatne zvjezdice na kričavu žutu.

    al da mogu birat drugu boju dresa ili monokromatski grb, svakako bi drugu boju dresa
  • 1.HNL 2024./2025.
    ↪NORTE
    nije ni premium, adidas je smislio novu kategoriju još jaču od premiuma, tamo se nalazi sada samo hajduk
  • Transferi - rasprave
    ups, pozdrav gosponu Zvonetu i znamo kom se javit ako budu štekali golovi iz prekida
  • Transferi - rasprave
    ↪Dragon1Warrior123
    ko je ovaj tip desno od 2 i po metra
  • Transferi - rasprave
    ladies-and-gentleman-we-got-him.gif
  • Pitanja za klub - korisnička služba powered by zonadinamo
    ↪deda
    šteta, nadao sam se da postoji nekakav manevarski prostor između snimanja s tribine i da ona bude u uporabi za navijače

    hvala na odgovoru
Home » javolimtebejako
More Comments

javolimtebejako

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo