ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Shit of the day
    ↪Peškaman
    citiram Thomasa Bauera: "Hajdukovi navijači su se fotkali kraj Allianz Arene, zahvalni Bayernu jer je teško porazil Dinamo. Planira se osvetnička akcija Dinamovaca. Nakon neuspješne pretrage Google Mapsa angažirali su Geografski odsjek PMF-a da pronađe gradove klubova koji su izbacivali Hajduk."
  • 1.HNL - 8. kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 28.09.2024. - 20.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Samo bih volio da Neno čim prije riješi dječje bolesti. Maloprije ova lopta što je došla do Vrbančića..pa neki iskusniji igrač bi bio okrenut u prostor i otišao ravno u gol, sva sreća pa ju ovaj prima i okreće se.
    Monaco to ne oprašta, inače, dramatičan zaokret u pristupu. Nepopularno mišljenje: Oliveras će zabiti prije Roga :)
  • 1.HNL - 8. kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 28.09.2024. - 20.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    I? Je li u Petku bio problem?
  • 1.HNL - 8. kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 28.09.2024. - 20.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Ademi nikad nije bio ljepota igra. Covjek nije u ritmu, ne znam sto ocekujete, ali cim on krene zabijati postaje jako opasan...jer se nalazi u prilici kao rijetko tko
  • 1.HNL - 8. kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 28.09.2024. - 20.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪Endeavour
    bio je faul, ali ok
  • 1.HNL - 8. kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 28.09.2024. - 20.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪Droljo
    e to
  • 1.HNL - 8. kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 28.09.2024. - 20.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Naši suci su toliko netalentirani, točno vidiš da je cijepljen od tjelesnog...pa kako ovo na Cordobi ne sudiš
  • TRENER - Nenad Bjelica
    ↪ZrnTSCHeZ
    Ti si lik koji uporno tupi da ne sere, a doslovce šleper govana istovaruješ
  • 1.HNL - 8. kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 28.09.2024. - 20.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪Mali Zeus
    Max je igrao i zadnjeg veznog u prošlom klubu
  • 1.HNL - 8. kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 28.09.2024. - 20.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Ako netko može igrati zadnjeg veznog onda je to Max
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    ↪emreli21
    Hvala stari
  • TRENER - Nenad Bjelica
    ↪ZrnTSCHeZ
    Stara latinska kaže: Nemoj kakiti
  • TRENER - Nenad Bjelica
    ↪ZrnTSCHeZ
    Sramotiš se, pročitaj članak
  • TRENER - Nenad Bjelica
    Pa što je ekipa ovdje sve izgovorila o našim igračima u naletu bijesa? A Neno je itekako bio povrijeđen. Ja mu ništa ne zamjeram, a i da sam zamjerao - normalni ljudi opraštaju i okreću nove stranice. Mi trebamo Bjelicu i on treba nas
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    Knjaz
Home » Jos-Optimus
More Comments

Jos-Optimus

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo