• Ulaznice - aktualno
    Nažalost prognoza nam ne ide u prilog... Bit će sunce pa će masu ljudi bit prisiljeno roštiljat na Bundeku. Jednostavno nas neće ove godine.criticus

    Najbolje da nakon 4 mjeseca kiše i oblaka i snijega i svega prvi sunčani vikend odem na Maksimir i škiljim gledajući ovu tragediju od Kovaballa dok mi sunce udara u oči. Kad naprave neko UV platno, doći ću a dotad SORRY ŽURIM
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    Ljudi, počinjete graditi kult ličnosti od ZB i lagano zvučati kao možemovci koji brane Senfa. Radi do ponoći, jedino se svjetla iz njegovog ureda vide itd.markoli

    Pa ovo nije mitologiziranje ili izmišljanje, ovo je potvrđeno više puta od ljudi iz kluba.

    Jer ako imamo čovjeka koji svoju poziciju shvaća toliko ozbiljno, ne vidim poantu drame oko toga što je jebeni komentator u Italiji svaka dva tjedna, kao, sumnjam da mu to predstavlja neki teret izvršavanju posla kojeg inače izvršava.

    Mislim da nitko ovdje nema problem da se Bobana kritizira radi odluka koje donosi, bilo je itekako kritika i dosta njih su validne, ali sad ubacivati i to komentiranje je smiješno, pogotovo što čovjek ne prima plaću od kluba radi tog
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    Problem predsjednika koji radi do ponoći svaki dan prijelaznog roka je što komentira tekme u Italiji jednom u dva tjedna
  • UEFA Liga Prvaka 2025./2026.
    Brijem da navijači svakog mid range europskog kluba večeras pizde na upravu svog kluba sto nije kao Bodo :lol: :lol:
  • UEFA Liga Prvaka 2025./2026.
    sada pronađi kada je to napisano i nakon koje i kakve hnl utakmice. Voliš ga više zasolit na forumu nego kruha jest.don

    Brate ti si navijao za svaki klub, a najmanje za Dinamo, jebeš mi mater
  • UEFA Liga Prvaka 2025./2026.
    kad san ja to navija za Celtic molin te :lol:don

    UXGWZ3L.jpeg
  • UEFA Liga Prvaka 2025./2026.
    sad da Bodo kiksa u svojoj ligi, ko bi im zamjerio? Ko bi im reka da su loši?

    dokažeš se u europi da vridiš i sve ostalo je forma.
    don

    Buraz doslovno si prosle godine navijao za Celtic u LP samo da ne kiksamo u HNLu
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Vidim Kovica našao novi izvor prihoda, malo pinkice od juniora ispod stola za nove ugovore
  • Transferi - rasprave
    meni je nevjerovatno da su Kova i Misic generacijabazooka93

    Jebote Kovačević izgleda fkt loše za 31 godinu
  • Transferi - rasprave
    Vidio da se stavljaju stupovi na jug kranjče, malo bi i on pocuclao tu atmosferu

    E PA MALO MORGEN LUKA!!!!!
  • UEL - 1/16 - Genk vs. Dinamo Zagreb - 26.02.2026. - 21h - Cegeka Arena - Genk
    Sve je protiv nas momci, nemamo glavne vedete, imamo dva gola minusa, praznu klupu i još idemo na gostovanje...

    KAKO NE BITI OPTIMISTIČAN!!!!
  • 1.HNL 2025./2026.
    Nista draze nego gledati tovare i fijumane kako se medjusobno kolju dok mi imamo +5
  • Sven Šunta #41
    ako ga Dinamo želi i struka u klubu smatra da je dobar, zašto ga nisu pozvali u ured i dali mu sami ugovor na 3 godine?fakin

    Isuse Kriste hahaha, pa jel tebi stvarno treba crtati.

    Znači ako mali igra izvrsno u juniorima i reprezentaciji, a igra, dodje mu neki Leipzig i ponudi 500k godišnje. Mi s druge strane nećemo dati te novce i mali ode u Leipzig.

    Ako imaš klauzulu i aktiviraš ju, mali 3 godine dobiva ajmo reći 100 000 godišnje jer u pregovorima bi tražio, nezz, 500 000.

    Jel ti misliš stvarno da se ovakve stvari u klubu kao što je Dinamo rade neplanski, da je Kovacevicu palo na pamet "hjoooo mogao bi mali Šunta danas ući tri minute"
  • Sven Šunta #41
    jel ti shvaćaš da Dinamo nema nikakve koristi da 1 minutom nastupa nekog igrača tom igraču daje novi ugovor na nekoliko godina?fakin

    Kako ne bi imao koristi? Ako mali u juniorima pokazuje značajan rast, a ugovor mu ističe, aktivirat ćeš klauzulu jer njegovom igrom u juniorima i reprezentaciji riskiraš da ga ugrabi neki Leipzig, Inter i slični koje je privukao.

    Ali možda zapravo Kovačević ima štelu s malim pa su se dogovorili
  • Sven Šunta #41
    ću te na 1 minutu u nadoknadi da dobiješ novi ugovor pa se možemo dogovoriti?fakin

    Jel ti shvaćaš da je Dinamo nogometni klub a ne jebena albanska pijaca, kakve su ovo jebene konstrukcije ahahaha