ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • I.HNL - 15. kolo - Hajduk vs. Dinamo Zagreb - 01.12.2024. - 17.45h, Poljud
    Ali Perić u napadu.

    Najbolji pokazatelj gdje smo trenutno.

    Na dnu.
  • I.HNL - 15. kolo - Hajduk vs. Dinamo Zagreb - 01.12.2024. - 17.45h, Poljud
    Jeben je bio ovaj "Plavi tjedan".

    Ne ponovio se...
  • I.HNL - 15. kolo - Hajduk vs. Dinamo Zagreb - 01.12.2024. - 17.45h, Poljud
    Opravdano crveni.

    Kad sve gori, neka sve izgori, ovo je strava i sramota.
  • I.HNL - 15. kolo - Hajduk vs. Dinamo Zagreb - 01.12.2024. - 17.45h, Poljud
    Ako ista pozitivno, Moha izgleda korektno!
  • I.HNL - 15. kolo - Hajduk vs. Dinamo Zagreb - 01.12.2024. - 17.45h, Poljud
    Šta mora Stojković napraviti da igra? Očito nije dovoljno da igra dobro svaki put kad igra.
  • I.HNL - 15. kolo - Hajduk vs. Dinamo Zagreb - 01.12.2024. - 17.45h, Poljud
    Baturina je potpuno van utakmice...
  • I.HNL - 15. kolo - Hajduk vs. Dinamo Zagreb - 01.12.2024. - 17.45h, Poljud
    Joj ne, pala je blizu rakitića, joj ne, a kad je cijeli arsenal upaljača zavrsio na Baturini, nikom ništa eli!
  • I.HNL - 15. kolo - Hajduk vs. Dinamo Zagreb - 01.12.2024. - 17.45h, Poljud
    Jel se da nekom iskopat onaj gif povlačenja? Ono mi je izgledalo čisto za penal.

    Bolji smo, od tamo negdje 20e minute teče napad fluidno, rekao bih zahvaljujući Bernaueru, stvorili smo neke situacije i nije to loše.

    Pjaca treba iskorištavat svoju snagu, previsoko stoji i neupotrebljiv je. Baturina na škrge diše, možda bi Stojković dobro došao od 60e, a Batija odmorit u Koprivnici.

    Katrinu je ovo već trideseta tekma di igra baš ok ... — Boysica

    Evo ispravio
  • I.HNL - 15. kolo - Hajduk vs. Dinamo Zagreb - 01.12.2024. - 17.45h, Poljud
    Kako ovo povlačenje nije penal?
  • I.HNL - 15. kolo - Hajduk vs. Dinamo Zagreb - 01.12.2024. - 17.45h, Poljud
    Rakitić zakačio kačavendu a ne ovaj njega....
  • I.HNL - 15. kolo - Hajduk vs. Dinamo Zagreb - 01.12.2024. - 17.45h, Poljud
    Bernauer jako zanimljivo počeo, ne izgleda loše
  • I.HNL - 15. kolo - Hajduk vs. Dinamo Zagreb - 01.12.2024. - 17.45h, Poljud
    Devet bodova su dobili na sudačke "greške", javno preko svojih pseta govore da ne žele strane suce na derbijima, jedan od HNL sudaca, isti onaj koji nije sudio dva penala Istri u titogradu, u prepiskama govori da će saznat gdje Boysi žive, gdje su im krpe, da će ić s tifusarima na gostovanje u osijek, kako napasti dečke iz Hercegovine i sve je svima ok.

    Danas je bitnije nego ikad, ne pobijediti, nego razrovati stadion tito, izdominirati da zapamte ovaj dan. Dečkima pokazati poruke prije utakmice, da znaju protiv koje gubave gube igraju.

    A kad ih izdominiramo i pobijedimo, idući tjedan već otići u HNS i tražiti strane suce za svaku Dinamovu utakmicu, o Dinamov trošak ako je potrebno.
  • I.HNL - 15. kolo - Hajduk vs. Dinamo Zagreb - 01.12.2024. - 17.45h, Poljud
    Prošle sezone himna na rivi, ove sezone tovarleaks.

    Boysi jebu, ne vade.
  • I.HNL - 15. kolo - Hajduk vs. Dinamo Zagreb - 01.12.2024. - 17.45h, Poljud
    Momčići i djevojčice, samo par stvari da napišem za podsjetnik prije nego se tema zakuha.

    Kako god utakmica išla, a ne daj Bože da ode u krivo - jasno je da su napetosti i emocije ogromne, da je ekstremno bitan derbi i da stanje je trenutno daleko od bajnog - bilo kako bilo, izbjegavajte osobno vrijeđanje igrača, uprave, sportskog direktora i jebanje majke i slično.

    Primjer za vrijeđanje: "bernaueru klošaru", "zagi imbecilu", "igraju ko pičketine" i slično. Kakvi god da su, naši su. Vrijeđanje tovara se dopušta.

    Drugo, smanjite spam na temi koliko god je moguće, a to se odnosi na uobičajene sumnjivce (ili sumnjivca...). Postovi tipa "slažem se", "bravo", "uffff", "umalo" će se brisati, a ako korisnici budu udarali tri, četiri posta po stranici bit će upozoreni, a posljedično i banirani.

    Održavajmo kvalitetu foruma i rasprave barem do neke granice konstruktivnosti, nije ovo whapp grupa.
  • 1.HNL 2024./2025.
    Nemojmo generalizirati i raditi stereotipe od naših ljudi vani na temi 1. HNL, a i općenito na forumu, hvala! :heart:
Home » Paggini
More Comments

Paggini

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo