Prijateljske - Pripremne Utakmice
Miješaš optimizam sa oduševljenošću, kao i patološki negativizam sa "realnim stanjem".
Jasno je svima koji su ovo gledali da ima mali milijun stvari za ispraviti, ali isto se jasno naziru neke konture smislene igre što nismo imali od Istre, Sibenika i Qarabaga s pocetka sezone, te postoji određena radost ako nakon grozomornog perioda od zadnja dva mjeseca ovo može ići nabolje.
Jel misliš da je ovaj komentar išta realniji od "oduševljenja"?
Ova igra ne lici ama bas na nista. Katastrofa teska. — Facke