ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Shit of the day
    probao me navesti na to zlo, al se nisam dao — Hrc-Vg

    Nanio si najgoru bol hajdukovcu - da ima sina dinamovca. Bravo brate! Sad i kojeg unuka boysića hehehe
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Lik trpa nemilo, zvati što prije jer boljeg trenutno nemamo. Ako ovako nastavi, mi smo rijesili napadača za cijelu generaciju.
  • Trener - Fabio Cannavaro
    Dvije miljke od Milana bi bile vrhunski početak godine, huh huh huh, vrijedi sanjati.
  • HNL - 19. kolo - Dinamo Zagreb - Istra 1961 - 25.01.2025. - 17.30h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Xohxe — Pulfer

    Xoxha — Ludovic IX

    Pa dečki, majku mu dragu, nije toliko kompleksno prezime :lol:
  • Zona Dinamo Predictor || Dinamo - Milan (8.kolo LP 24/25)
    Dinamo - Milan 1:0, Baturina
  • 1.HNL 2024./2025.
    Ako se ne varam, od 2012. i famoznog spasenja, imali su jednu godinu u plusu. Tako da jedna, dvije, deset više manje neće ništa značiti. Babe na Braču umiru svaki dan pa se i nešto zemlje otvara uvijek
  • 1.HNL 2024./2025.
    ↪Ivanmtk


    Prodat će mladost i talent da mogu financirati plaće Bambama, Krovinovicima, Kalicima, Šarlijama, Kalinićima...

    Otužno.
  • 1.HNL 2024./2025.
    Ono što je najtužnije u cijeloj priči - njima će Šego, po svemu korektno krilo za osrednje klubove HNLa, biti ogromno pojačanje.

    Gledam ovog Biuka danas i požalim sve što sam Kastratiju svojevremeno izrekao...
  • Ostali Sportovi
    ↪jedan u nizu


    Hlađenje i tebi i svima koji su lajkali!!!
  • Ostali Sportovi
    ↪Sajla


    Povlačim sve pozitivno napisano o Stojkoviću, pa nemoš mi s tim šeširom hodat okolo :cry:
  • Trener - Fabio Cannavaro
    moglo mmae-a poslat na tribine zvog divljanja — NB86

    Mmaee nije divljao, niti blizu tome, samo da se napomene.
  • 1.HNL 2024./2025.
    ↪veselko tenžera


    Nisam otvorio sportnet otkad su dobili 1:0 na Maksimiru. Prekinut ću post veceras! Nakratko barem!
  • dZG - Marketing & Društvene Mreže
    Eto aj nek si ti našao nešto da prisereš, čestitke. Normalna objava i fotka Stojkovića je postala naslađivanje. Svaka čast, uspješno si obavio zadatak.
  • dZG - Marketing & Društvene Mreže
    ↪nwankwo646


    Koja objava?
  • 1.HNL 2024./2025.
    opet ne preranom da slučajno Gattusa potjeraju nakon par kola pa da dođe netko smisleniji. — emilperska

    Ne mogu oni ovo platit, nasreću.
Home » Paggini
More Comments

Paggini

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo