ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1.HNL 2024./2025.
    Svim srcem ću navijati za dinamo — prefontaine

    :lol: :lol: :lol: a dobro si se sjetio
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    ↪tp1997


    Pa ti sad opisuješ situaciju gdje izneseš svoje mišljenje i ljudi se ne slažu s tvojim mišljenjem. To je forum, ljudi se neće slagati s tobom. Neki hoće, neki neće, ali ne vidim gdje je problem.

    Opet vodimo iste rasprave - tebi se dopušta svaka kritika. Ali ako ti daš mišljenje i dvadeset ljudi se ne slaže s tobom, šta bi trebali ti ljudi? Ne voditi rasprave? Pa onda bi forum bio samo nakupina nepovezanih mišljenja.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    ↪Marktwain


    brijem da me ni heroin ne bi iz ovog ponora izvukao
  • dZG - Roster igrača | 2024. - 2025. |
    ↪GeneralNapoleon


    A ne znam, malo mi je to prvoloptaško razmišljanje. Mislim da nije ni u tome stvar, jer da je tako, tim zvijezdama ego ne bi dopustio ovakve sramotne predstave. Ne znam, jednostavno ne znam, neki dublji problem je.

    Dobro si napisao, nema nikakve kemije u ekipi. Iako ta riječ "kemija" zvuči kao eufemizam, ali je jako bitna. Jednostavno ne izgledaju uigrano, ne izgledaju kao ekipa, nego samo nakupina pojedinaca.
  • dZG - Roster igrača | 2024. - 2025. |
    Kako objasniti laiku da je ovaj kadar izdominirao Milan, skoro dobio Monaco, glatko riješio Slovana i Salzburga, odigrao korektan X sa Celticom, a s druge strane ne moze povezati dva dodavanja protiv jebene Rijeke koja je prodala sve igrače, ispušimo protiv Osijeka koji dvaput prođe centar i dva gola nam da? Protiv Bjelovara gdje se čupamo u zadnjim minutama?

    Ovaj kadar ima kvalitetu i znanje odigrati odličnu Ligu prvaka, biti tamo relevantan faktor, a u isto vrijeme dobiti 32 gola u 23 kola HNLa.

    Ja ne znam kako je moguće te dvije stvari povezati.
  • HNL - 22. kolo - Dinamo Zagreb vs. Gorica - 15.02.2025. - 17:30h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪Peškaman


    A brate ovu utakmicu smo pobijedili
  • 1.HNL - 23. kolo - Rijeka vs. Dinamo Zagreb - 22.02.2025. - 17.45h, Stadion Rujevica, Rijeka
    Dobro da je Bel završio tekmu jer Nevistić je bio spreman zakuhati i peti gol.

    #Pozitiva
  • Prijedlozi - Kritike - Pohvale
    ↪Papastrumf


    Pa pušta se ekipu itekako da se ispuhuju, slobodno pogledaj ove banove i zbog čeg su dobili hlađenje. Neka se ispuhuju na ženi ili curi, ne na jebenom forumu.
  • Samy Mmaee #13
    ↪ElDorado


    Ne, ali pisanje ekavicom bi mogao biti ban.
  • 1.HNL - 23. kolo - Rijeka vs. Dinamo Zagreb - 22.02.2025. - 17.45h, Stadion Rujevica, Rijeka
    ↪Blueshadow86


    Hahaha iznapadali smo sve u klubu, upravi, sad je vrijeme i za jedinog otvorenog dinamovca u javnom prostoru :lol:

    Sta vam je Ljubo skrivio...
  • Crna lista; Banirani korisnici
    Korisnik; @nwankwo646
    Razlog; vrijeđanje trenera
    Trajanje bana; 14 dana (opetovan ban)
  • Crna lista; Banirani korisnici
    Korisnik; @IceMan
    Razlog; vrijeđanje trenera
    Trajanje bana; 7 dana
  • Crna lista; Banirani korisnici
    Korisnik; @E46
    Razlog; teorije zavjere
    Trajanje bana; 7 dana
  • Crna lista; Banirani korisnici
    Korisnik; @Mihaljević
    Razlog; vrijeđanje
    Trajanje bana; 7 dana
  • Crna lista; Banirani korisnici
    Korisnik; @Mr Anderson
    Razlog; vrijeđanje
    Trajanje bana; 14 dana (opetovan ban)
Home » Paggini
More Comments

Paggini

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo