• 1.HNL 2025./2026.
    Ovo nije zaleđe i dobra odluka sudaca, kažu oni.

    Nije bio penal na Vidoviću i loša odluka sudaca, kažu oni.

    Odbanirat cu @NORTE da ih počasti pa ga vratiti na hlađenje

    Neka vas je sram i sramota, jebete u glavu čitav narod, zato se i javljaju mafijaši i prijete sucima jer jebeno nemate pojma koji mrtvi kurac radite
  • Arbër Hoxha #11
    Šteta što Beli nije tu, mislim da bu zvlekel maksimum.Tongo Doumbia

    Ruganje kajkavštini na dinamovom forumu, aj da sam i to vidio
  • Arbër Hoxha #11
    Nadam se da će Arber nakon svega ovoga imati malo više respekta, pogotovo ako uđe 15 minuta prije kraja i ne preokrene utakmicu.Tongo Doumbia

    Prispodoba kad je dolazio, ne znam jesam ju spomenuo ali došao je na potpis ugovora, nije ni pregledao ugovor, samo je uzeo kemijsku i potpisao.

    Može mu se dosta toga spočitavati, ali radna etika, strpljenje i požrtvovnost ne može. Nije nikad radio drame i sranja, a na terenu i ako nije bilo kvalitete je uvijek davao sve od sebe. Mislim da ga svi vole u svlačionici i da ful voli Dinamo
  • Trener - Mario Kovačević
    vjerojatno nema navijača koji je bio oduševljen njegovim dovođenjemvjeko1701

    Ima jedan. :cool:

    @Orc123 ne vadiš nam dovoljno masti kako si ga zagovarao a svi smo srali po njemu
  • Suđenje i suci
    Ali aj da nije Sigur s dvije ruke hvatao Hoxhu prije tjedan dana :lol:

    Kao to nije ni blizu intenzitet za faul, ali ovo dodirivanje atoma je crveni bez razmisljanja
  • Bivši Igrači & Treneri
    Kad se izuzme najboljih 17 klubova, kebabspor je među boljima
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Ne ak otvoriš prije nego daš lovu.
    Ak neda otvorit, lagano ih odjebeš..
    Droljo

    Pa da, ali ti 99 posto ljudi koji narucuju ovako ne znaju ili ne prakticiraju
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    pouzećem ništ te ne košta.Droljo

    Kosta, dodje ti paket, otkupnina 50 eura, ti platis a unutra neka rendom smece jakna ili 10 ogrlica. Dogodilo se vec.
  • Trener - Mario Kovačević
    Pricam kao korisnik, ne kao moderator. Pišeš svoja mišljenja kao činjenična stanja cijelu sezonu, neću sad vaditi ni prozivati te za ta mišljenja, nego ti samo govorim da način pisanja bude iritantan jer pišeš i odnosiš se u raspravama kao da znaš faktualno stanje, a ustvari izvlačiš mišljenja iz guzice.
  • Trener - Mario Kovačević
    Ti trebas stvarno prestati sa pisanjem misljenja kao da su objektivne činjenice, isprosipao si se od pocetka sezone za idućih pet godina stari moj
  • 1.HNL 2025./2026.


    Ahahahaahahhahahaahha, batica otkupio za 4 milje Fruka koji je u slobodnom padu, Jankovića nije prodao, Radeljić ostao, prodaja kluba propala.

    Malo je reći da guštam
  • Suđenje i suci
    Btw, s tribine je smijesno izgledalo ono guranje Villara s dvije ruke od strane igraca Slavena na rubu 16m, nije ni svirano kao faul, a vidim da se ne komentira
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    @Mali Zeus i @Crni86 ajmo stat sa offtopicom, jučer je nastradao naš brat @NORTE, ne treba nam još žrtava ovaj tjedan