Marko Soldo #14 Meni kod njega stvarno nije jasno šta pokušava pri rezultatu 4-1 u svoji 16m ili na 25 metara od gola?!
Kao da je presamouvjeren, čovjek skrivi 2 gola doslovno iz ničega. Srećom nisu rezultatski bitni, ali bacaju negativno svijetlo na njega i tu treba biti pametniji. Riskantna dodavanja svesti na minimum, zna prelako izgubit loptu. Sinoć je promjenom tempa inicirao akciju za 4. gol gdje je Zajc prepoznamo i odmah odigrao Belju, ali to ostane u sjeni kiksa na kraju.
Minimum što on može biti je opcija za zadnjih 20ak minuta gdje donosi silu energije i dobar ulazak iz drugog plana. Ako mu ta uloga, s opcijom veće minutaže u određenim utakmicama, nije problem ne bih ga se rješavao.
Sinoć u prvom ni bolji ni lošiji od ostatka ekipe, al je manje popularan pa kritike inercijom idu njemu.