Transferi - rasprave filozofiram? Dinamo živi od razvoja mladih igrača i od prodaje a ne od oživljavanja karijera nekome ko je brže bolje poletio van iz Dinama. Platio bi Grbića sigurno ne malo i dobio bi na golu još jednog Nevistića, po mom mišljenju jako glup potez.