• Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ima li nas jos, da ga ne diraju ove tekme reprezentacije ni 2%(iskreno ne znam ni s kim igramo mislim da je jedna Litva?) nego samo cekamo subotu iducu i belupo oooooo kad Vidovic zabije 2 gola :D
  • Transferi - rasprave
    Breaking news:
    Peras dovodi sestricnu u klub, sektor:marketing

    Ovo ce nam biti ta boOOmba
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    a valjalo bi vidjeti Kaneka kako trpa ko na traci :D (ako nije otiso s repkom svojom to nemam pojma)
  • Transferi - rasprave
    Cekam clanak nista od brazilca, zapelo u dogovorima oko place, nastavak pregovora u sijecnju...da mogu lagano schlafen
  • Transferi - rasprave
    mali krug velikih ljudi hahahaha.dno dna
  • Transferi - rasprave
    Fran Brodic u Dinamu je preslika prosle i ove sezone, rezultatski, igracki, europski, kako god.
    Godinu i 2 dana razlike od
    Dinamo 1:0 Chelsea
    Do
    Dinamo kupio Brodica
    Hahahaha strasno
  • Transferi - rasprave
    Evo kazu Brazilcu osto jos test inteligencije i potpisuje.
    Na zahtjev Mamitttte igraci trebaju i to odraditi
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Dosao Iago, ili Bariaic(a nadamo se da ce jedan) mi imamo premocne bekove za HNL.
    Jako, jako mocne.
  • Transferi - rasprave
    nije mi jasno sta ste se skacili Sanjina.
    Po meni jedini od svih koji su imali neke informacije/poluinfo, traceve itd.nije smarao sa tim, a sve se obistinilo. Covjek ima nekog(ili je bas sve bubno i sve pogodio slucajno), i sta? A tako glasi i tema.
    A nije smarao lik. Tako da ne bi se lose bilo skulirati.
    Btw.ne znam ni tko je ni sta je lik, samo sam upratio to.
  • Transferi - rasprave
    hahahaha, top.
    Jos jednom smo se dali navuci.
    Ko naivni pubertetlija na izlasku kad ga cura pozdravi, kaze dodi na pice poslje. On sav uznemiren dodje, a ona ga pita broj od frenda :D
    To smo mi he he
  • Transferi - rasprave
    Moze samo jedna info posto ne stignem sve upratiti
    Jel ovaj Brazilac sluzbeno propo transfer ili se nagadja?
    I izvor.
    Hvala
  • Transferi - rasprave
    Covjek zadnje 3 sezone ima 70 nastupa u Bundesligi. Ja ne znam sta bi mi vise :D
  • Transferi - rasprave
    Ako dovedemo Brodica to ce biti tolika smijurija da nemam komentara.
    Imamo Petka, Drmu, Kulu.
    Ok ajde kao na posudbu ce.
    Kakva posudba, kakvo kupovanje, za 4 mjeseca ga mozemo kupiti free. Sramota sramota
  • Transferi - rasprave
    Jel gledo itko tog Iaga, kakav je, sta su mu prednosti/mane itd?
    Mada cim je zadnje 2 3 sezone po 25+ utakmica imao u Bundesl.valjda je dobar haha