ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    ↪Jurki
    od tih cifri u racunovodstvu zivi klub. Cifre kroje rezultate, a rezultati cifre. Direktno i indirektno.
    A sad o tome "da mogu cim vise strpati sebi" jebiga. Onda dodjimo do toga da imamo ljude koji nece trpati sebi. Bili smo blizu na Skupstini u ozujku, sta nam nosi ponedjeljak samo Bog zna.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    ↪Jurki
    ides u krajnosti. Nije tema da je tu duhom, da jos ima prste u mnogo toga(nazalost, jebem mu mater) itd.
    Kad su bile uredno poslozene?
    Pricam o dovodjenu igraca, prodaji za vanserijske cifre, transfer politici itd. Nemojmo se zavaravati i tjesiti uvijek necim. Pa prije par dana bila je i ovdje slika koliko smo zaradili u ne znam kojem periodu, u top 5 6 klubova europe. Mislim da ne znam sto se pravdam, znam a znas i ti sta hocu reci i to je jasno.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    ↪Jurki
    a jel nije u pravu?
    Jel logicno da smo fulali Fayea,pa i Klapiju, kako li se vec pise, kad su bili u/oko dinama, a evo prodase se iz malene Kustosije za strasne cifre. Jel to logican ishod dogadjaja? Ili nije, a bio bi drugaciji da su stvari uredno poslozene? Naravno da bi! Isto kao i transfer period ovaj ljetni, i mnogo stvadi oko sportske politike.
    Koga vise briga za nasmrkanu spodobu, sto je realno, realno je pa bilo kako god.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Andy Bara dobar intervju na indexu koga zanima
    https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/dinamo-ima-igraca-od-sto-milijuna-eura-a-jos-ne-igra-za-prvu-momcad/2497611.aspx?index_ref=naslovnica_najnovije_m&index_tid=403170
  • UECL - 1. kolo - Dinamo Zagreb vs Astana - 21.09.2023. - 21:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Lijepa skoro pa jesenja vecer :D
  • UECL - 1. kolo - Dinamo Zagreb vs Astana - 21.09.2023. - 21:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Kako mi je drago zbog asistencije Mykhe aaaaaee :D
  • UECL - 1. kolo - Dinamo Zagreb vs Astana - 21.09.2023. - 21:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    ↪Blueshadow86
    igra losa? U 60.minuti imas 3-0, i 3 zicera? Ja ne znam kome smo se mi razmazili i sta ocekivamo?
    West Ham gubi 0:1 od Backe Topole doma.
    Mi bi sve gazili, sta bi? Imamo li kvalitetu.....
  • UECL - 1. kolo - Dinamo Zagreb vs Astana - 21.09.2023. - 21:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Kako Vidovic igra jebeno
  • UECL - 1. kolo - Dinamo Zagreb vs Astana - 21.09.2023. - 21:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Marko Bulat > Ward Prowse :D
  • UECL - 1. kolo - Dinamo Zagreb vs Astana - 21.09.2023. - 21:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Realno bi bilo da Drmic dobije 25+min. s obzirom na rezultat i tekmu za 3 dana.
  • UECL - 1. kolo - Dinamo Zagreb vs Astana - 21.09.2023. - 21:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Ruku dajem da je Bernauer bar 50% bolji u ovom trenutku od Boska. Bar.
  • UECL - 1. kolo - Dinamo Zagreb vs Astana - 21.09.2023. - 21:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Bitno je da odlazimo sa vodstvom na pol.
    Igra dobra, nemojmo ocekivati brda i doline, nemamo tu kvalitetu kao prije.
    A imali smo 3 zicera, dosta dobro!!!
    Realizacija ne najbolja, kao i cijelu ovu novu sez.
    Šutalo je prica za sebe, valjda sjedne na klupu napokon...
  • Kladionica
    Zrinjski 2
    Olympiacos manje od 2.5 g
    Ajax vise od 9.5 korn.
    Roma 2
    Genk vise od 2.5 g
    Slovan B. 1
    25.koef
  • Ulaznice - aktualno
    ↪deda
    cca koliko je otislo za spartu na dan tekme?
  • Kladionica
    ↪Zagreb1992
    to ti kontriras namjerno :D
    Ne znam, treba ono dati 3 gola bilo gdje, kamo li u LP.
    Vidjet cemo
Home » Georg Koch
More Comments

Georg Koch

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo