ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1.HNL 2023./2024.
    ↪Nino Bule
    to da.
    Zreli su tići da ga prime u 2.pol, Boze daj
  • 1.HNL 2023./2024.
    Sakota ulazi i zabija za 1:1 :D
  • 1.HNL 2023./2024.
    Niti ih Slaven ubija niti je hoxha odlican nesto posebno :D
  • 1.HNL 2023./2024.
    A imo je na ruci golman, jbg, sad krece sezona njihovih penala
  • 1.HNL 2023./2024.
    Je li penal?
  • Trener - Sergej Jakirović
    ↪Ivdzo11
    moze link?
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    ↪Nousername
    ja bi.
    Reci mi zadnju dobru urakmicu Misica?
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    Evo sve do sada na stranu.
    Ali koliko njih boli kurac za sve nas i sve navijace diljem svijeta kad se ni sada nitko nece obratiti javnosti, izici i reci tako i tako je(pa kako god bilo!!!)
    Jebem vam mater vjecno
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    ↪sanjinlego
    sve 5, i treba, ali tko ce obaviti razgovor sa tom jebenom upravom??? Prica li se o tome ista i zasto nije
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    ↪NORTE
    mala korekcija, u povijesti sporta!
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Sudeci po objavi na IG/FB gdje Rile govori kako moramo bolje itd...uz opis "Glavu gore, zajedno cemo izici iz ove situacije" rekao bih kako od smjene trenera nema nista.
    Sto apsolutno podrzavam, bez smjene uprave i SD-a, od smjene trenera nema nista.
  • Kladionica
    ↪Droljo
    ti bas volis pasti na ranijim parovima pa popravni listic igrati? ;)
  • UECL - 3. kolo - Dinamo Zagreb vs Viktoria Plzen - 26.10.2023. - 21:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    ↪Krizy
    sve to stoji, ali zar nije u jednu ruku cudno kako Perkovic ni kod jednog od zadnja 3 trenera ne igra? Isto smo se cudili za Francuza pa vidis svako malo zasto ne igra. Jedan obican defenzivac sa dobrim sposobnostima baratanja loptom te slanja dugih.
    Defenzivno, ono sto je najbitnije - jako, jako tanko.
    Da se razumijemo i ja bi volio Perkovica na LB, Ljubu da unese malo zivosti u vezni red, Moharamia bi najvise volio tamo gdje je Ukrajinac, ali eto, ocito nista ne stima.
  • Kladionica
    Ajde netko dobar prijedlog za danas nekoliko parova.
    Da se maknemo sa ovih tamnih tema :D
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Jel zna itko odgovoriti na iduce pitanje od ljudi koji su bliski ili imaju kontakt sa nasim predstavnicima navijaca u IO i NO.
    Da li postoji ikakva mogucnost njihovog hitnog sastanka, rasprave na temu otkaza upravi i slicno.
    Jer je alarm odavno, a posebno od sinoc na crvenom sto je svima jasno.
    Hvala
Home » Georg Koch
More Comments

Georg Koch

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo