ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1.HNL - 23.kolo - Dinamo Zagreb - Varaždin - 18.02.2024. - 17.15, Stadion Maksimir
    Kolika je "sluzbena" brojka bila na Gorici? Jel ono 6800?
  • 1.HNL - 23.kolo - Dinamo Zagreb - Varaždin - 18.02.2024. - 17.15, Stadion Maksimir
    A trebao nam je jedan rani, a opet lagan gol :)
  • Ulaznice - aktualno
    ↪Purger
    ne boje se oni nista nego jebeno ne znaju zbrojiti 2+2.
  • Ulaznice - aktualno
    ↪plavac173
    da...
    Da to urade, RI bi dan-dva ranije sj.dolje.
  • Ulaznice - aktualno
    ↪criticus
    zavisi na koju misu ides :rofl:
    U nas se "pučka misa" zove ona u 11h.
    Taman sa mise kava i lagano refreshanje teme "ulaznice-aktualno). :D
  • Igrači Dinama na posudbi u drugim klubovima
    https://youtu.be/k6V3wUtVXLQ?si=YnjEOdBmwYf2C05P

    Antonio Marin u svom prvom startu za Olimpiju, odmah 2 pogotka :up:
    (1:54 min/3:15 min).
    Tako u 2 nastupa ima 2 pogotka.
  • Predictor, Dinamo:Varazdin
    Dinamo 4:0 Varazdin
    Spikic
  • Ulaznice - aktualno
    1500 do dedinog zadnjeg izvještaja. — DrawTube

    Da da, na to sam i mislio.

    U pravom smislu peoljece bome :cool:
  • Ulaznice - aktualno
    Protiv Gorice u ponoc smo imali 2050.
    Mi ovdje za VZ u 22h imamo 2600.
    Strasan korak naprijed, strasan.
    Da ne kazem da smo kolo prije Gorice, Lokomotiva doma, tik pred pocetak utakmice (satak-sva) imali 600 prodanih.
    Je da je bio termin ocajan, i hladno, ali nek udje u zapis :D

    Za Goricu smo od ponocnog izvjestaja - do zadnjeg na dan tekme (15:00 h) imali 1000 prodanih komada.

    Znaci minimalno to mozemo ocekivati sutra, a bome reci cu i preko 1500...
    :strong:
  • Ulaznice - aktualno
    ↪din
    cca 2800.
  • 1.HNL 2023./2024.
    Jel moguce stativaaaaa
  • Ulaznice - aktualno
    Sub u 17h bilo je 1850
    Iduci izvjestaj nakon toga je bio u 23h 2050 ul.
  • Ulaznice - aktualno
    ↪bbb medimurje
    nismo.
    Subotu smo zavrsili sa 2050.
  • Prijedlozi - Kritike - Pohvale
    Peijedlog za admina Zone na FB.
    Pri ovoj zadnjoj objavi:
    Dragi dinamovci, u nedjelju nas očekuje nova utakmica, novi izazov, a mi vas pozivamo sve na maksimirske tribine! ☝️

    Prodaja ulaznica ide vrlo dobro, a do ovog trena prodano je preko 1.100 papirića za tekmu. Ulaznice sutra možete kupiti na karatani stadiona od 11 sati kao i dalje online: https://www.ulaznice.hr/gnkdinamo

    SVI NA MAKSIMIR, DINAMO ZAGREB IZNAD SVIH!

    Forum: https://www.zonadinamo.com/
    Instagram: https://www.instagram.com/zona.dinamo/
    Twitter: https://twitter.com/zonadinamo?lang


    Mislim samo kad se napise ova brojka 1100 ulaznica, da dosta ljudi misli samo ta brojka. Ograniceni su ljudi i zeljni paznje, na to smo navikli.
    Mislim da ne bi bilo lose istaknuti cca broj godisnjaka, i pogotovo istaknuti, kad nam vec brojke idu na mlin, nesto tipa: u usporedbi sa petkom prije prosle domace utakmice, kada je Maksimir "gorio", imamo i plus od cca 250 ulaznica u istom trenutku. Dakle, zasigurno vas i nas ocekuje jos jedna odlicna posjeta i atmosfera dinamovstine na svakom koraku... bla, bla, bla.
    Tako nekako, bit znate sta sam htio reci :)
  • Ulaznice - aktualno
    ↪marcio amoroso
    a iskreno nadam se da je netko iskomunicirao taj problem sa klubom, jer traje ovo vec duze vremena. To sa brojacima mislim.
    Svi pumpaju brojke na nevidjeno, samo mi sebi glumimo dusmane.

    Slazem se za tu procjenu, cak i 9+ (sa normalnim brojenjem) se nadam.
Home » Georg Koch
More Comments

Georg Koch

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo