Nije mi jasno jedino zašto se odgodila utakmica... Šta će sutra kao nešto promjenit oće se ovaj od 22g respawnat... Pa jebemu mater žele da nas se izbaciti , i pišu kao nećemo igrati sa fašistima... Pa nije Bišćan uzeo nož... Ljudi moji...
Ništa on više ne treba pojesti, on je prošao sve pogone i sad ga treba probati u prvih 11 a ne zadnjih 6 minuta, odma smo dali Kaneku šansu nakon 2 dana što je došao , a Rukavinu smo prošle sezone kad smo imali 13+ bodova mogli isprobat kad smo htjeli... Ili posudba ili šansa, nema šta čekati na klupi.
Nema smisla prodavat Ivanušeca , sve ostalo mogu i skontat... Razumijem da je neki top klub zainteresiran pa on inzistira , a ono Feyenoord koji je nizozemski hajduk , jednom u 20 godina prvak...
I ja to mislim jbg , Mykha je pojačanje sigurno , mogao bi Kaneko dobit pola sata u to sam siguran , jedino još za stoperski par nisam siguran al mislim da će to bit Šutalo - Rile