Po mišljenju nas... Jesi vidio Satriana.. Izabrao je zadnje klubove u ligama petice prije nas... I to je surova realnost. Volio bi i ja da dođe , ali teško... Stojković ubačaj , Perić i Saba na skoku , garantira 10 golova ove sezone.
Ja ne znam kako opće dođu to toga... Ono, koga ćemo dovest u vezu? Pa ajmo po Gojaka , ne igra za Ferencavroš pa ćemo ga mi dovest. Nadam se da je Les opet lupio pa ostao živ.
Nije nam toliko centarfor primaran kao stoper i vezni (Ademi) , ne znam šta su svi nagrnili na Miereza i Brodića, takvog kalibra imamo na klupi prima 100 tisuća mjesečno.