ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Transferi - rasprave
    Mierez je kao nama Henriquez , u osijeku prvu sezonu dao 20+ , nakon toga sve slabije... One season wonder.
  • Transferi - rasprave
    F4dR2maWAAEzt4g?format=png&name=360x360
  • 1.HNL - 6.kolo - Dinamo Zagreb - Rijeka - 27.08.2023. - 21:05h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Ljudi ne znate koju privilegiju imate da živite u Zagrebu , jebeš i kišu i sunce i sve ma idite na utakmicu, sad se ti dečki moraju podržat a ne kad samo nizaju pobjede.
  • Transferi - rasprave
    ↪Infinity
    Vidit ćemo.
  • Transferi - rasprave
    ↪mm8
    Nije nikakav insajder, niti nikakva bomba al' da poslje ne kažete da vam nisam reko :joke: , Mierez je blizu.
  • Transferi - rasprave
    Kačavenda će bit predstavljen sa crnim dresom, kolko čujem — PlavaSlavonija86d

    Hvala.
  • Transferi - rasprave
    ↪Fantom
    Ko minus i plus , ko Amer i rus...
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    512c54354808a0778707.jpeg
    Nema ništa od Reala dok Luka ne obuće kopačke... Taman što je Luka ušao odma gol Reala.
  • Transferi - rasprave
    ↪NitkoBitan
    Kakav insajder? Sportske kažu da će sutra predstaviti Kačavendu, a ja sam čuo da će ga predstavit u crnom dresu .. Nikakav insajder.
  • Transferi - rasprave
    ↪NitkoBitan
    Jesi ti dobar u glavi? Ja ti kažem samo šta čujem... A velika je razlika između da će ga predstavit što sam napisao i da će doći , razlika koju očito tvoj mozak ne može dokučit.
  • Transferi - rasprave
    Kačavenda će bit predstavljen sa crnim dresom, kolko čujem.
  • Transferi - rasprave
    ↪Facke
    Ma bolje bi dao Katiniću šansu do zime je na posudbi , a samo sam pohvale čuo na njegov račun , trebaju nam novi igrači , nova era... Pa nećemo uvijek kad krene lošije u ligi vraćat Ademija, Theophila i oni već imaju 33... Trebaju nam nositelji igre koje smo izgubili ove godine (Njih pet Orša , Ademi, Šutalo, Livi , Ivanušec)... Trebaju nam igrači 24-28g da krene nova era baš kako je krenila ova Bjeličina 2018.
  • Transferi - rasprave
    Ovo sa Ademijem i Trabzonom baš ono 0% ima smisla... Razumijem da se vrati u Dinamo i odrekne se Kineskih para , al' koji će se k odreći Kineskih para da ide u Trabzon... Baš lupa ovaj Germanijak....
  • Transferi - rasprave
    Evo čujem od nekih ljudi da nema ništa od Nigerijca , čak da nismo ni zagrizli za njega.
  • Dominik Livaković #40
    Umirovite broj 40! — PlavaSlavonija86d

    Ostajem iza svojih riječi pogotovo nakon ovog videa , Livi majstore.
Home » Mihaljević
More Comments

Mihaljević

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo