ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1.HNL - 7.kolo - Osijek - Dinamo Zagreb - 03.09.2023. - 21:05h, Stadion Opus Arena, Osijek
    Svakako , dok Rile igra stopera mjenjamo najboljeg desnog beka lige za prosječnog stopera.
  • 1.HNL - 7.kolo - Osijek - Dinamo Zagreb - 03.09.2023. - 21:05h, Stadion Opus Arena, Osijek
    ↪Hrc-Vg
    Pa to bi bilo pišanje da nam desni bek igra stopera a stoper desnog beka... Hahahaha
  • 1.HNL - 7.kolo - Osijek - Dinamo Zagreb - 03.09.2023. - 21:05h, Stadion Opus Arena, Osijek
    ↪Orc123
    I to što kažeš... Pa kao da osijek ima boljeg od njega, a Max je čuvao i jače i bolje od Miereza i Caktaša (Admine prebaci nas u osijek temu)
  • 1.HNL - 7.kolo - Osijek - Dinamo Zagreb - 03.09.2023. - 21:05h, Stadion Opus Arena, Osijek
    ↪Dinamouberalles
    Vidović starta, i ako bude imao muda dat Bošku 90min i Rile na beka... Šta god se desi u Osijeku Jakir za to ne može biti kriv, nikako... Pogotovo ako se do tad barem ne povežemo sa nekim pojačanjem...
  • Transferi - rasprave
    ↪Nogo
    Sve se slažem osim Tolića , nikad nisam volio takav tip desetke , ostalo sve potpisujem.
  • Transferi - rasprave
    Živković debitirao maestralno u HNL-u , nadam se da će i Vidović... Da me neko sad pita Joaquin ili vratit Žileta sa posudbe, Žile 1/1.
  • Igrači Dinama na posudbi u drugim klubovima
    SZ204697_8933323c-8227-4284-bb13-aa416c17795b.jpg
    Ne izlazi Moreno iz prvih 11 više nakon današnje utakmice.
  • Transferi - rasprave
    Evo čujem za ovog Sosu , da je bio odličan u Urugvajskoj ligi, da je imao ponudu od Penarola (Najboljeg kluba u Urugvaju) , al kad je došla ponuda Bologne , jebiga odma je izabrao Bolognu... Imao je kažu problema sa trenerom Mottom i Medelom , što nije teško za povjerovat jer je Moro isto imao problema sa njim...
  • Transferi - rasprave
    Ako neko nakon današnje utakmice ne želi doći , onda je taj htio doći samo zato jer igramo europa ligu... Takvi nam ne trebaju. Amen. — PlavaSlavonija86d

    Mamicu mu jebem tursku, to je takav gadan narod , znao sam.
  • Igrači Dinama na posudbi u drugim klubovima
    ↪flexXy
    Napokon.
  • Transferi - rasprave
    F49RHBWWsAAUujO?format=png&name=900x900
    Momčad je spremna za Osijek!!! Samo se nadam da Jakir neće ovakvu preofenzivnu postavu poslati.
  • Transferi - rasprave
    OK ako je ovaj Sosa zamjena za Mykhu kojeg su najavljivali... Ali ako je ovo taj stoper onda sve u kurac... Al' dobro sva sreća da se radi punom parom i da je 4.9 za daleka 3 dana.
  • Transferi - rasprave
    Jedino što nam ide u prilog da ćemo do 4.9 najkasnije 8.9 znat na čemu smo.
  • Transferi - rasprave
    ↪Sbkbbb
    Ma koji Greenwood lema žene tamo da igra za Dinamo... On je pravi igrač za zvezdu , i oni tuku žene i slabije.
  • Transferi - rasprave
    ↪zgzapad
    Ne vidim po čemu je ovaj bolji od Bernauera , mi samo škart dovodimo... Znači od Güntera ništa...
Home » Mihaljević
More Comments

Mihaljević

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo