ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Transferi - rasprave
    Bolje Theo nego da smo dali pare za nekog sumnjivog stranca upitnih nogometnih kvaliteta.
  • Gaming | Igre - Konzole i ostalo
    ↪jp23
    Pročitaj post još jednom haha.
  • Transferi - rasprave
    ↪Mathiasovi Chageri
    Al zato je Theophile mislio dugoročno, on je znao da ćemo ga vratit
  • Gaming | Igre - Konzole i ostalo
    F8OuH14WMAAyFQJ?format=jpg&name=large
    Nađi uljeza.
  • Transferi - rasprave
    Labrovic — Ivdzo11

    :love:
  • Transferi - rasprave
    Ne treba pravit konkurenciju Perkoviću osim Ljubičića , koga god pitate reći će vam da škotska liga nije ništa puno bolja od naše, pa tamo je prošle sezone Čabraja bio ponajbolji bek lige, Mauro je tip beka koji nama odgovara , možemo i Jordija Albu dovest , kad igramo nogomet koji njemu ne odgovara.
  • Transferi - rasprave
    Prije bi Živkoviću dao šansu nego Theophilu iskreno , i to ne kao rotacijski nego odma u vatru, puno će se pričat o Žiletu nagodinu.
  • Igrači Dinama na posudbi u drugim klubovima
    Bravo Žile i ispravan potez je napravio što je otišao u Loksu na godinu dana , nadam se sljedeće sezone prvih 11 u Dinamu , 3 utakmice, 2 prazne mreže, ne znam koji se naš stoper može pohvaliti sa 2 clean sheeta ove sezone.
  • Kajkavski govor
    F8KNlRuXAAIkJTF?format=jpg&name=900x900
    "Vidite traku koju sam nosil?"
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    Da mi je rekao neko u 6mj da Šimić i Bišćan u 10mj neće bit u Dinamu, reko bi mu da je lud totalno. Jednostavno premlako su odradili sve , a baš se puno očekivalo , nmg vjerovat da je Dario tako lako odustao.
  • Zona Dinamo šah turnir preko interneta
    @Majki2111
    Računaj na mene: AnteRukaWINa55
  • Zona Dinamo šah turnir preko interneta
    ↪BBBaranja
    Nakon par loših partija, predsjedniče Majki odlazite!
  • Transferi - rasprave
    Mance je učenik od Jozaka , to je više puta isticao.
  • Transferi - rasprave
    Sad kad Tomo Svetina uleti :eyes:
  • Shit of the day
    pola njih bi bilo na Thomsonu idući vikend jednostavno mladi lutaju a kvalitetnih bendova nema. — serbus

    Moje kolegice idu s frendicama na tu cajkušu, cure su ponosne Hrvatice, ali to je tako, njih to ne dira.
    2hReplyOptions
    — NORTE

    "Sad je moderno nositi kockasto ,
    A poslije neka čudna muzika ,
    Obećat zato moraš starom svom ,
    Da ćes ovo sve jednog dana ti ,
    Svom sinu pričati."
Home » Mihaljević
More Comments

Mihaljević

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo