Razumijem šta želite reći, ali mislim da ne razmišljate o tome koliko je Hull realno loša ekipa za PL standarde. Njihove napredne brojke u Championshipu su bile grozne, jedna od "najsretnijih" ekipa u ligi. I da, Jakir ima taj neki X faktor, ali ako kola krenu nizbrdo na početku, bez problema ih mogu zamisliti kao jednu od najgorih ekipa u povijesti Prema.
Jakir još uvijek nije zicer da će uopće ostati — ElDorado
Jakiru je najpametnije otići. Oni koga god dovedu bit će kanta za napucavanje u Premu. Jednostavno je prevelika razlika u kvaliteti, nemoguće ju je nadoknadit u jednom prijelaznom roku
Naš rezultat na ovom prvenstvu ovisit će o Baturini. On je jedini igrač u ovoj ekipi sa X faktorom. Stojković je morao biti na popisu samo iz tog razloga
Evidentno je da je ovo ekipa za Englesku. Jedino pitanje je Matanović ili Musa. Jasan je plan začepit odiza, a naprijed doslovno Baturina sam mora iskreirat nešto. Sučić je tu više kao presing igrač nego kao neko konkretno riješenje u oba smjera