Transferi - rasprave Svaki ovaj transfer je priča za sebe realno. Oršić i Livaković su zaslužili svoje transfere i s obzirom na sve tu nema neke zamjerke. Šutalo je bio vruća roba i sigurno bi za njega izvukli više da su mogli. Ivanušeca ne mogu prežaliti za ovaj iznos s obzirom da je imao ugovor na dugo vremena. Najviše od svega ne mogu prežaliti da su otišla sva 3 odjednom, a Petko se još nećka ali vjerovatno neće otić. Mora se zaposliti sportski direktor koji će imati neki plan u glavi, aha ovaj igrač je u dobroj formi, reprezentativac, dostigao je neki peak što se cijene tiče u Dinamu ajmo ga prodat sljedeći rok, i da već zna na koji će ga način zamjenit. Naši su prijelazni rokovi jako slabo odrađeni što se plana tiče, ok možda se sad i pojačamo al realno opet je to na "divlje".