• Transferi - rasprave
    Gledao sam ovog iz Kopenhagena par puta i djeluje mi bolji od MPV -a.
    Možda Dabac gleda klupsko prvenstvo I cilja nekog nepoznatog napadača
  • Gonzalo Villar #6
    Najbolji je u paru s jednom agresivnom šesticom, imam dojam da će nam.bas ubrzati igru i biti jedan od glavnih igrača.
  • Transferi - rasprave
    Zvone radi čuda a imam osjećaj da će biti još velikih iznenađenja
  • Transferi - rasprave
    Vukovar želi Peru Bockaja koji je otpisan!
    Zna li netko zašto je utihnula prica oko Jakova Medića?
  • Cardoso Varela #23
    Ovo sve što malim je jedan običan cirkus koji nam nije bio potreban, plus dobio je pretplatu na seniorsku ekipu a da nije izdominirao ni svoju dobnu skupinu..
  • Transferi - rasprave
    Lisica (1.2M) , Vidović (1.2M) , Villar (3M) Perez Vinlof (1.8M) to su visine odšteta koje se vrte po medijima za ovu četvorku i ide to preko 7M plus novac kojeg su dali za raskid ugovora Pjaci i Petku a očekuje se dolazak još napadača i stopera .. ..Zna li netko podatak koje sezone smo najviše potrošili na ulazne transfere ?
    Pretpostavljam da i Dinamo će plaćati na rate kao i puno moćniji klubovi
  • Wilfried Kanga #16
    Ako Beljo dođe ne vidim kako će Kanga do minuta pored njega i Kulenovića makar Wilfried nije loš napadač
  • Transferi - rasprave
    Pricam s jednim hercegovcem koji navija i godinama prati Romu i hvali našeg novog veznjaka , da bi trebao dominirati ligom i da će bitno ubrzati našu igru..Jedino mu kao minus ističe malo slabiju igru u obrani te da bi ga trebalo upariti sa pravom šesticom..
    Boban ide jako i mislim da će u ovom tjednu biti još ovakvih pozitivnih iznenađenja
  • Stefan Ristovski #22
    Hvala Rile na svemu ! Šteta da nisi otišao s titulom i sretno u nastavku karijere..
  • Transferi - rasprave
    Od ovih koje još kao treba rjesiti za Belju , Valinčića i Jagušića palac gore..Radeljic ne.
    Ako ima imalo šanse probati dovesti Ćaletu Cara makar na posudbu ..
  • Transferi - rasprave
    Iskreno ja sam se nadao Mierezu ..
    Očito da će si Boban na kraju ispuniti svoju najveću želju, D.D.Belju ..
    Nadam se da je to samo početak dovođenja malo "jačih" imena u klub..
  • Fran Topić #30
    kažem jer navijam I pratim Zrinjski..Meni on nije spreman za bitnu ulogu u Dinamu eventualno kao neka 3 opcija u napadu ili rotacija na krilu.Zato sam rekao da bi mu godila posudba u Lokomotivi
    Znaš i sam koliko je Kule imao posudbi
  • Fran Topić #30
    Po meni puno duplo bolji od Rozica ! Ja bi ga isto volio vidjeti sezonu na posudbi u Lokosima najprije
  • Transferi - rasprave
    Kao navijač i Zrinjskog mogu reći da je Topić bio odličan, makar je igrao na desnom krilu stalno..E sad može li igrati u Dinamu ja mislim da može ali kao treća špica..