• Stadion Maksimir
    za maksimirski parkBatigol

    Kako to misliš? Je li to neki zasebni natječaj ili pod time misli novi Maksimir? Vjerojatno ovo drugo ali svejedno pitam, mozda sam nes propustil. Stvarno me zanima i nije neko podj. s moje strane.

    Taj ured? Jesu oni vec oni nes projektirali? Neki stadion? Cisto da malo bacimo oko.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    mislim da 2005rioda

    Da, 2005! I dalje želim da neki tsunami proguta tu smrdljivu državu!
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Da li se to meni priĉinilo ili je mbappe upravo urlao "umri livaja"?
  • 1.HNL 2026./2027.
    slažem se! Glupo! Ali i bez izjave smatram da ovi dolje prolaze tu prepreku bez problema. A nakon toga je kraj (2×)
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Dalić predložio OlićaFazeN

    Koga vraga on ima predlagati? To se njega ne tice ako vec napusta repku.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Polako miševi napuštaju brodKruno

    U njegovom slucaju je prikladnije: štakori....
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    A Belgija kaze da se nije žalilaElDorado

    To sam i ja tako shvatio. Oni su poslali upit FIFI da im dostavi obrazlozenje a ovi to tumace kao zalbu.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Bježite ljudi, bježite iz grada! Stize ekipa pijana! :joke:Hnlovac

    Najbolje od svega je tu kad mi neki glavonja u kockastim hlacama, koji prati repku od 2023 u zivo, objašnjava da bi ja sada trebao čučnuti.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Fala qrcu...baš štakori ovi paragvajci.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Popovic se ipak malo preracunaoKtcGoat

    Nije mi jasno zasto nije ostavio Beacha! Tip je odbranio odlicnu tekmu. A ovaj Ryan skoci prije nego izvodzac dođe do lopte.
  • 1.HNL 2026./2027.
    ne znam kako je hull organiziran. Mislim da li je jakir manager i odlucuje o transferima ili je "samo" coach. Hocu reci da mozda moze gristi koliko hoce ako mu sd odlucuje o kadru. A hull bas i nema live da bi bacio 8 milja za igraca koji je LP, EL i KL gledao samo na telki. Plus je u zadnjoj god ugovora.
  • 1.HNL 2026./2027.
    kad su Fenerbahce dobili onomadPaggini

    Zar to nije tada bila čak udarna vijest u dnevniku?
  • 1.HNL 2026./2027.
    Ovo sam pročitao negdje da nije istinaDinamosaurus

    I ovako i onako ste se zaj.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Igrači su im praktički jedina imovinaOmake

    Meni je ovo zanimljivo i u vezi vrijednosti igraca na TM-u. Uvjeren sam da su tu u dogovoru s onim stodrom koji se spominje. Pumpaju vrijednost igraca. Jasno mi je, i to je navodno Boban na clanskom danu potvrdio, ni jedan ozbiljan klub ne smatra TM mjerodavnim. Ali sam vec cuo/citao da su neki klubovi procjenu s TM-a priložili kao dokaz vrijednosti kadra i kao neku sigurnost pri dogovaranju kredita i slicnog.
  • 1.HNL 2026./2027.
    iscoutirali su ih njihovi podcasteri. Vele sve bonbe!