• 1.HNL 2026./2027.
    pa nije da skače sa nule na 2M €, imali su do sada sponzora koji je placao nesto. A koliko znam mi vec primamo 2M €.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Tovari doveli Aleca Van Hoorenbeeckarakurs

    Ocekujem video tovarije za ovu bonbu iz heraclesa. Momcadi koja je primila 85 komada u 34 tekme.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Bože mili kakav novinarski tekst. Je li ovo netko potpisao?

    Igrač x pak ide na pripreme. Ali ne skroz. Malo ce trenirati s ekipom, malo na svoju ruku. Može s ekipom vecerati. Ali to nije isti slucaj kao s igracem y. Njega nema na pripremama ali se jos moze prikljuciti ako ne uspije u namjeni pronalaska novog kluba. Nakon 1.7. Je dobrodosao i naravno i on moze vecerati skupa s ostatkom ekipe.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Neki ljudi će si s tim upropastiti životdumitrumitu

    I slegne on ramenima! Nekih (puno njih) više nema zbog kladionica!
  • 1.HNL 2026./2027.
    ja mislim da je razlika u tome jesi vlasnik ili sponzor. Ali nemam pojma. Vecinom u manjim ligama, recimo CH, vlasnik pokrije operativnu finan. rupu. Znaci pokrije minus.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Sad sam procitao:

    Prvo veli: 10 M€ u 5god.
    Plus Bonusi
    Plus placanje igraca

    Pa zatim kaze: cilj je ulagati izmedju 5 i 10 M€ godisnje

    A na kraju: ulozit cemo koliko god treba

    A zauzvrat: nista. Samo tako. Volim ajduka
  • 1.HNL 2026./2027.
    nije moguce nit je dozvoljeno. Zato mi je drago da se takav tupan javno oglasio u vezi toga. Nadam se da seu UEFI pali alarm
  • 1.HNL 2026./2027.
    Kako netko može opravdati ulaganje u Hajduk jednakim iznosom kao u Barcelonu?Dinamosaurus

    Ne može! I moja je nada (već sam pisao) UEFA i nekakvo njihovo iztraživanje. Naše institucije sigurno neće vidjeti niššta sporno u tome. Što više, mislim da su uključene u deal.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Da zbilja, je li stigla telefaks ponuda ovih ukrainskih pedercica na poljud?
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    u zadnja dva mjeseca prvenstva su imali jednu pobjedu, jedan remi i 6 poraza.Mathiasovi Chageri

    Da, nakon kaj je bilo jasno da su ili da će osvojiti prvenstvo. Te tekme su bile nebitne. Ali slažem se, ovosezonski Thun je slabiji nego ovaj koji je uzeo prvenstvo i ne treba ih se bojati. Nemaju šanse protiv nas.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Ako oni stave na papir službeno €5mil+ po sezoni skinut ću im kapuDinamosaurus
    Kome? Hajduku? Pa nisu ih oni pronašli već su se ovi sami ponudili.
  • 1.HNL 2026./2027.
    ja mislim da će UEFA to malo detaljnije istražiti. Za razliku od naših institucija.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Ovakva ponuda ili na kraju ugovor bi trebao upaliti sve crvene lampice/flagove kod naših institucija. Firma koja je registrirana u HR pred 4 tjedna, bez prihoda, sponzorira propali klub s nekih 8/9 M€ godišnje - to im je kao prva aktivnost na tržištu!
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    mislim da smo shvatili. Kozojeb je! Ajd sad stani s time ako moẓ̌e?
  • 1.HNL 2026./2027.
    Oni su stvarno objavili video za Šutala? Svašta! To im je obda ta boNba