Transferi - rasprave Odma se znalo nakon ljeta da Jagušić neće doć u Dinamo zbog xy razloga.
Igrača kojeg direktno zove Boban, a ovaj mu tvrdi da misli da nije spreman za Dinamo je netko opasno obmanuo i to nisu njegove riječi. Jagušić igra sa mudima, gazi kroz HNL on se sigurno ne boji konkurencije i nije to razlog odbijanja Dinama. Nije nužno da neće uspjet drugačijim putem, ali ga je netko obmanuo iskoristio i stavio mu opasan teret na leđa. Malome sve najbolje u karijeri, odličan je igrač.