• Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | IO | NO
    Licemjerno je u sred krizne situacije koja već predugo traje , a ne rješava se (iako imamo radno mjesto za djelovanje u takvoj situaciji ), dakle licemjerno je spominjati Perasicu, Barišića da ne spominjem još " zloglasnija " imena , a nalaziti i najmanja opravdanja za sadašnju Dinamovu vlast koja već " dela " godinu dana. Očito da legenda Dinama poput Zajeca nema sposobnost voditi Dinamo, a ostali dio uprave uz svo uvažavanje njihovih CV- ja, nije sposoban voditi sportsku politiku. Nema opravdanja kad je trenutni rezultat u pitanju jer se za zarađeni novac tijekom ove sezone moglo učiniti puno boljih rješenja što već znaju i vrapce na krovu. Zato potpuni reset sad i odmah.
  • 1.HNL 2024./2025.
    Eto do kuda nas je Dinamo doveo. Do toga da navijam da Rijeka pobijedi da tovari ne odu predaleko i osvoje prvenstvo. I ovo ide na dušu onim nesposobnjakovićima u upravi i na klupi.
  • Trener - Fabio Cannavaro
    Jasno je svima koji vole Dinamo i koji su iole realni da je potreban potpuni reset od predsjednika kluba, uprave do trenera i igrača. Ova sezona je bila sezona samozavaravanja i totalnog amaterizma onih koji su se dičili demokratizacijom kluba. Ako to znači gubitak prvenstva, kupa i bacanje novca na čudne igračke likove i otpremnine trenera koji nekome ne odgovaraju (Jakirović, Bjelica ) onda je sve to jedan veliki promašaj. Sada se govori o izlaženja mamićevaca iz mišjih rupa, o mrziteljima Dinama i drugim glupostima, kao i tijekom cijele ove sezone. Zbog kritika SD- a, uprave, kojekakvih zaposlenika na novootvorenim radnim mjestima, trenutne zg vlasti uvučene u Dinamo, zbog svega toga se baniralo šakom i kapom, a preko vrijeđanja, psovki se jednostavno prelazilo. Zaboravilo se da je demokratizacija i omogućila te iste kritike koje su se sada pokazale opravdane. Zato je potreban puni reset, i ponovno postizanje zajedništva nove uprave, novog predsjednika, novog pravog trenera- stručnjaka i igračkog tima.
  • HNL - 28. kolo - Istra 1961 vs. Dinamo Zagreb - 05.04.2025. - 18:45h, Stadion Aldo Drosina, Pula
    A sada.....po džepu i to maksimalno i momentalni otkaz treneru. Milost više na može biti opcija.
  • Trener - Fabio Cannavaro
    Cannavaro ili ne zna ili ne može, trećeg nema. Ovo je gubljenje vremena, ali i novaca. Ostao ili otišao.
  • HNL - 27. kolo - Varaždin vs. Dinamo Zagreb - 30.03.2025. - 18:45h, Stadion Varteks, Varaždin
    Navijam za Dinamo od djetinjstva i nema toga što će me u tomu pokolebati, ali dosta mi je ovakvih s..nja i gubljenja živaca tijekom cijele sezone bez da se išta pametno poduzme. Ne zanima ne dobra financijska situacija, transferni promašaji, zanima me samo rezultat. Zar se stvarno ne može pronaći netko tko može motivirati ove boli......e, tko može reći popu pop,a bob bob i natjerati ih da u ponoć trče oko stadiona. Ovako se prvenstva nikako ne dobivaju čak i kad nam se rivali nude na pladnju. Nikad nisam bio nerealni pa ni realni optimist, ali kako se trener i dosta igrača ponašaju moram biti najcrnji pesimist.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Znam da je nogomet danas prvenstveno kalkulacija. Ali, tužno je bilo gledati naše stisnute u šesnaestercu kako očajnički, grčevito izbijaju loptu 120 minuta. Bez ikakvoga pravog pokušaja prema naprijed pa što dragi Bog da. Liga nacija ipak nije razina SP ili EP pa da se ne može podnijeti i nešto rizika u igri, jer ova jučer postavljena igra je po meni sramotna za jednu repku ovjenčanu srebrom i broncom. Isto, nažalost, važi i za Dinamo gdje je napadačka igra u teškom minusu. A, igra se za gol više, zar ne?
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ne znam da li je to moguće, ali kad u rijetkim trenucima osvojimo loptu zašto onda ne mozemo malo ubrzati i doći do njihovih 16 m pa makar pokušati opičiti po golu. Ili se, kako izgleda, u stvari samo branimo i čekamo ev.penale.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Dalić baš mora sve pokvariti sa izmjenama da bi zadovoljio lokalne. Bezvezno.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Svaka čast Perišiću, ušutkao tovare
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Mijenjam cijelu Dinamovu obranu za jednog Livija.
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | IO | NO
    Moram priznati, poslije Zajeca pa i Skendera Manenica izgleda kao pravo osvježenje. Vidjet ćemo do kraja sezone.
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | IO | NO
    Napokon možemo mirno spavati. Sve je u redu, kaže uprava, i bez problema, love ima. Prihvaćaju kritike i odgovornost i idemo dalje do zadnje navijačke b....e. Nije problem ni gubitak prvenstva jer su se igrači u svlačionici zainatili, a Mister je nabrijan za nove pobjede ukoliko bude bilo sreće kao prošle sezone. Super, pao mi kamen sa srca! Kao i do sada....optimistično.....do potpunog kraj(h)a sezone.