Ja mislim da navijače nije teško vratiti na stadion ali treba na tome raditi. — SAS1987
al to mi je tako bedasto.. što da sad ti "naziji i neonaziji" koriste mjesec i zvjezdu u nekom periodu, hoće onda zabraniti islamska obilježja na stadionima? (skroz sam iskarikirao pa se ne lovite na primjer)It was used by Nazis in Norway in the 1930s and 1940s — scooniepenn
Mrmljao je jednom i Josipović i nekoj maloj mafiji u nogometu pa nakon toga više nikad to nije spomenuo. Nešto jače od njega graktao je onaj Jovanović ili kako već ministar o sušenju močvare pa brzo otprhao. U međuvremenu ovaj se popeo do organizatora Kolindinog rođendana... — superhik
