• Kajkavski govor
    Ja se nisam sa time zamarao kao klinac jer znaš samo ono Zagreb, dečki, nogač i onda kad kreneš u srednju sa 14 godina i kažeš nekome iz Ludbrega da je zagorac!! :scream:
    Hahahahahahaha, brzo naučiš razlike između zagorca i prigorca.
    I je Facke, znam da je i Zagreb prigorje. Imamo mi i nk Prigorje Markuševec, i nk Prigorje Žerjavinec :lol:
  • Kajkavski govor
    Tako je.. da lakše shvatite lokacijski Facke bi po defaultu trebao razbiti svakoga tko mu kaže da je zagorac :rofl:
  • UECL - 2. kolo - FC Ballkani vs Dinamo Zagreb - 05.10.2023. - 18:45h - Stadion Fadil Vokrri - Prišti
    Jel ja to čujem 3-5-2? :starstruck:PlavaSlavonija86d

    A slavonija kužim te al dobro momci kažu... ja ne vidim sa trenutnim kadrom da možemo igrati išta osim sa 3 iza....
  • 1.HNL 2023./2024.
    Tomas nakon razlaza s Osijekom: ‘Da se nije dogodilo ono s Dinamom danas bi sve bilo sasvim drugačije‘BBB Sibenik

    katastrofa, baš me razočarao kao čovjek... nije mi nešto veličina od igrača bio ali mi je drago vidjet te igrače kako postaju treneri.. rađe da je samo loš trener nego da se vadi na druge klubove... baš sramotno
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    slažem se Pajo, ali nadam se da ta klupa neće biti uporno Marin, Sučić i Menalo... ako će biti mjesta i za Perkovića, Mihu, Vrbu, Ljubu u vezi itd....
  • Mauro Perković #39
    a i ti koda si pao s kruške.. pa i kod 3 trenera je Ljubo bek a svima nam je jasno kako stvari stoje..
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Drago mi je ovdje na Zoni vidjeti (barem od normalnih forumaša) da se na Perkovića računa. Isto mi je nejasno da je baš takva truba da ga se stavilo skoro na tribinu. Neznam. Mislim, kužim da je Jakir htio ić na siguricu dok se ne upozna sa momčadi itd, ali sad valjda i on i ptice na grani vide da ovi koji su "sigurica" zapravo nisu ništa bolji od onih koji čekaju svoju priliku...
  • Kajkavski govor
    Ma ja Fackea sve kužim.. nije baš tolko nerazumljiv.
    btw. kad sam tek došao na Zonu sam mislio da lik trola i da glumi da tak priča :rofl:
    sori @Facke :lol:
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Da li je u to vrijeme kad je on bio strpan na avion, bila izdana tjeralica za njim ili uhidbeni nalog?
    Da li je u Grckoj tada vrijedio zakon da tko god je Hrvat mora se javit u postaju?
    Da li je grcka policija kasnije trazila njegovo izrucenje? Pise da nije nit nece.
    Da li je on sudjelovao u neredima i to mu je dokazano (u tom trenutku, ne naknadno)? Pa nije, inace bi ga odma imenom trazili.
    austrijanac

    Austrijanac odgovorio već na sve pretpostavke.. bravo... tko god ima pitanje samo neka ovo pročita i vozi dalje..
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    ma znam zato i je smajlić na kraju... al za takvo razumijevanje ipak treba malo razum upaliti a toga baš dole nema...
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Ili riječima prosječnog navijača Hajduka, samo neka osvoje ove godine prvenstvo da dobe direktni plasman u LP pa će zaraditi brdo novaca i krenut višegodišnja vladavina u HNL-u.. :rofl:
  • 1.HNL 2023./2024.
    Fascinantno mi je razmisljanje prosjecnog navijaca Dinama da bi Zekica na klupi a imali smo Biscana.Igor je par dimenzija iznad.bluepower86

    dva dijametralno suprotna trenera, i bez obzira što mi je Beli jedan od najdražih igrača Dinama, trenerskom kvalitetom se nebi kladio da je "par dimenzija iznad". pozitivno je što su oba imali put od malih klubova pa prema gore.. oba po meni spadaju u 10 najkvalitetnijih trenera koje imamo.. svaki sa svojim preferencijama i kvalitetama i manama..
  • NISMO ISTI!!!
    A onda dovbrosuperhik

    Svaki put kad vidim tvoj komentar prasnem u smijeh.. zbilja bi nam to trebao biti trans na sljedećem derbiju. :rofl: i to bez puno objašnjenja.. samo "A onda dovbro" i možda ispod link na pravopis.hr
  • 1.HNL 2023./2024.
    ja sam neko vrijeme zagovarao njegov dolazak u Dinamo, ali vjerujem da nije još vrijeme.. možda neće nikad ni biti, ali da su u bilo kojem trenutku najavili da on dolazi, nebi imao ništa protiv..
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Slažem se.. ali trudim se cijelo vrijeme to gledati kao neki put koji moramo proć pri izgradnji boljeg i stabilnijeg kluba. Evo Barišić nam se lagano odjavljuje, zna onda i Perasica da joj ne preostaje baš dugi staž u Dinamu i to je okej.. moramo okrenut novi list, ali eto idemo slovo po slovo. Jako je sada vidljivo kako je ostatak kluba digao ruke od svega i prepustil krimosu da vodi cijelu sportsku politiku. oni doslovno nemaju pojima o ničemu.. zbilja da čitaju Zonu su mogli dobit zbilja kvalitetan input na što da obrate pozornost, na koje pozicije i tipove igrača da se fokusiraju, kada da idu po igrača bez obzira na sve a kada da odustaju. Čovječe na zoni su mogli odškolovati dio managementa. Nadam se da će nakon ove skupštine i bolje odabranog NO i IO počet i malo kvalitetnije odluke u sportskom sektoru..