Jel ja to čujem 3-5-2? :starstruck: — PlavaSlavonija86d
Tomas nakon razlaza s Osijekom: ‘Da se nije dogodilo ono s Dinamom danas bi sve bilo sasvim drugačije‘ — BBB Sibenik
Da li je u to vrijeme kad je on bio strpan na avion, bila izdana tjeralica za njim ili uhidbeni nalog?
Da li je u Grckoj tada vrijedio zakon da tko god je Hrvat mora se javit u postaju?
Da li je grcka policija kasnije trazila njegovo izrucenje? Pise da nije nit nece.
Da li je on sudjelovao u neredima i to mu je dokazano (u tom trenutku, ne naknadno)? Pa nije, inace bi ga odma imenom trazili. — austrijanac
Fascinantno mi je razmisljanje prosjecnog navijaca Dinama da bi Zekica na klupi a imali smo Biscana.Igor je par dimenzija iznad. — bluepower86
A onda dovbro — superhik
