Modri Šank - Ajd na Pivicu Na temi o Dinamu o gemištima u limenci, na temi o Šanku, o školovanju
:lol:
Evo ja ću vam reć!
Probao sam taj gemišt u limenci, ali ne na stadionu. To je nešto najužasnije što sam popio i sramoti ime gemišt po više stavki! To je nekakav razvodnjeni kiseliš koji ima dva mjehurića u sebi koji imitiraju CO2.
Tu se
@Majki2111 uključi a ne na glupe teme o školovanju!! Objasni nam zašto u tom gemištu u limenci ima tako malo mjehurića! Koliko konzervans u toj limenci utječe na kiselost tog gemišta i zašto tu ti Majki moj ne vidiš prostor i napraviš jedan vrhunski nektar u limenci koji bi proslavio Dinamovo ime!
Tovari bi imali jogurt, a mi "
Dinamišt" u limenci! GORILO BI SVE!!!
Majki više od ovoga ti nemogu dati, dao sam ti vrhunsku ideju, poklonio sam ti ime branda, to bi ti neko naplatio milione!! sve je na tebi, uzmi novac, ja samo želim da na limenci ispod Dinamišt siiiiitnim slovima piše by Mali_M
Molim
@Droljo da ocjeni ime branda kako bi imali i odobrenje vrhunskog degustatora