Trener - Sergej Jakirović Te skupine nisu bile toliko glasne u "branjenju trenera" ili statusa quo kad se radilo o Krznaru, Cacicu, Biscanu. Isti problemi su tu. Samo eto malo cudno izgleda kada se pozicija trenera (dajmo mu priliku nakon rekorda poraza protiv liliputanaca) brani tako zdusno i na forumu i od strane "novinara", a i u klubu ima kredita kao nitko do sad.
Uz te svije skupine koje si nabrojio, tu je jako glasna i prikicno brojna skulina koja govori, pise bas to da trener uopce nije kriv nego ima slabu momcad, lose igrace...