Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja zašto je naslov ove godine važniji od nekog prethodnog ili buduceg? Evo meni taj narativ nije jasan. Nikako mi nije jasan. Ako se osvoji ove godine, iduce nije bitan? ili je manje bitan? Evo, bas bih volio da mi netko ovo objasni...
Eto tolko je bitan ovogodisnji naslov, da cemo jos malo i solarnog iz Međugorja zazivati? Ne kužim, možda sam eto glup, al ajd objasnite mi ko debilu, molim Vas....