Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo Problem kladionica koje aponzoriraju klubove, lige, sportske saveze po meni nije Ante, Mate, Štef koji će tamo popišit kuću, založit ženu i djecu (to je problem društva, države, obitelji,odgoja...) ili će razviti sistem, potrošiti vremena i dobro zaraditi. Kladionice u sportu su problem - jer izravno zaradjuju od tog sporta (kluba, saveza, sportaša) i rezultata te smatram čistim sukobom interesa da sportaši, klubovi, savezi, lige primaju novac od kladionice. Niti kola, niti žuja, niti fiat (niti A1) neće izgubiti/zaraditi određene količine novca ovisno o jednom rezultatu, golu, žutom kartonu ili samo autu/korneru... A čim primaš novac od njih, na nesigurnom si teritoriju.
To je etička, moralna i kakva već razlika u odnosu na pivo, kokakolu ili smrdljivi dizelaš iz volfsburga...
Definitinvno protiv (bilo kakvog) sponzoriranja od kladara...