ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Takuro Kaneko #30
    Kaneko nije igrač za Dinamo, hvala i doviđenja.

    To što je vama simpatičan iz nekih razloga je jedno, teren je nešto sasvim drugo.

    1.1 milijun eura je puno previše za njega, niti ćemo mi niti će bilo tko drugi dati toliko za njega jer jednostavno ne vrijedi te novce, što zbog godina što zbog (ne)kvalitete.
  • Transferi - rasprave
    Hvala mu na par dobrih tekmi i sretno, neće ga biti teško zamijeniti.

    Igrač za Celje ili Videoton..ne za Dinamo kakav želimo.
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Ove čestitke za rođendan uopće ne dolaze više... — NKDZ86

    Hmmm, meni jučer bio rođendan i jučer stigla... inače, prvi put da je stigla baš na dan kad mi je rođendan, do sada je uvijek stizala dan-dva ranije.
  • EURO 2024
    Šteta
  • Transferi - rasprave
    Upute kako postupiti sa mailom iz AEK-a: https://support.microsoft.com/en-gb/office/block-senders-or-mark-email-as-junk-in-outlook-com-or-outlook-on-the-web-a3ece97b-82f8-4a5e-9ac3-e92fa6427ae4
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Kako ih ne volit, pogotovo kada su imali 5 iz matematike — jedan u nizu

  • Transferi - rasprave
    @Pop corn

    Molim te potvrdi da Lovren nije u kombinaciji za povratak i da mediji pišu gluposti. :pray:
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Treba navijat za još koje kantanje danas — Mlađi referent

    Večeras u 21h ćemo rado navijati za to. :lol:
  • 1.HNL 2024./2025.
    Trebaju se zapitati zašto im dolazi trener koji je bio u Napoliu i Milanu a sada je kod njih, očito da nešto ne štima s njim.
  • Bivši Igrači & Treneri
    Marko Lešković potpisuje za Belupo.
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    Kažeš u jednostavnosti, a zašto se onda idu stvari komplicirati sa mono bojama na grbu? — Nolifer

    Definicija monokromatski: koji sadrži, koji ima samo jednu boju.

    Daleko od kompliciranja. :lol:
  • EURO 2024
    ↪Efes Pilsen
    Ma to mi je prošlo kroz glavu ali si mislim nemoguće da mu se dogodi takva greška pa sam pomislio da se u međuvremenu nešto dogodilo sa igračem pa neće nastupati...

    Ovo je za otkaza. :lol:
  • Shit of the day
    ↪Keyser Soze
    Sam sebi bi tepao da si ikona? :lol: Skromno :grin:
  • EURO 2024
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/euro/donosimo-popis-najvecih-zvijezda-koje-ce-propustiti-euro-u-njemackoj-prica-jednoga-od-njih-zvuci-nevjerojatno-15469715

    "Najbolji europski igrači koji neće participirati u Njemačkoj nedvojbeno su Erling Haaland i Martin Odegaard, čija se Norveška nije uspjela plasirati na euro-smotru, ista je priča s Hvičom Kvaratškelijom i Gruzijom..."

    A ovdje na popisu stoji da je pozvan Kvaratškelija...
    https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/nogomet/euro-2024-sluzbeni-popisi-igraca---852715.html

    Ne razumijem... :roll:
  • 1.HNL 2024./2025.
    ↪Facke
    Crotone je uveo u prvu ligu što je bilo koliko se sjećam veliko iznenađenje, a s igračima koje je imao u Torinu nije mogao ništa više kad je prvih 6-7 mjesta rezervirano uvijek za najbogatije, ponekad se dogodi Bologna ali većinom su to uvijek isti klubovi.

    Njima u Splitu treba upravo netko kao što je Jurić ali pod uvjetom da ga uprava podrži, da im uvede red u svlačionicu i da stane na kraj Livajama.
Home » Rex Ramae
More Comments

Rex Ramae

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo