Igrači koji su navikli na suđenje svakog minimalnog dodira i koji cijelu tekmu gledaju u suce i treneri kao najveće pizde. Šafaric cijelu sezonu igra sa 4 i danas ide u 5. O Đaloviću i pičkastom pristupu bolje da i ne pričam.
Nemojte biti smiješni. Jel bi voljeli u ZG vidjeti klinca sa torcida majicom?
Ne provociraj i neće ti se nigdje ništa desiti. Kad narasteš i postaneš faca lijepo direktno u Split sa Boysima i staneš na crtu.
Ovako je samo provociranje koje ni ja ne bi volio vidjeti sa njihove strane u ZG.