ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1.HNL - 11.kolo - Dinamo - Slaven Belupo - 01.10.2022. - 19:30, Stadion Maksimir, Zagreb
    Otimamo se za karte za Salzburg, kukamo kako ih je malo, a onda nas bude 2 tisuće na Slavenu. Sram nas može biti kao navijače Dinama.
  • DINAMO PREDICTOR | Dinamo - Slaven Belupo (HNL, 11.kolo)
    Dinamo-Slaven 3-0, Ivanušec
  • 1.HNL - 11.kolo - Dinamo - Slaven Belupo - 01.10.2022. - 19:30, Stadion Maksimir, Zagreb
    Mislim da ćemo izaći sa najboljom mogućom postavom.
    Livaković- Ristovski, Šutalo, Perić, Ljubičić- Mišić, Ademi- Špikić, Ivanušec, Orša- Petko
  • UCL - Skupina E ; Milan - Chelsea - RB Salzburg - Dinamo Zagreb
    Luka Sučić korektan intervju.

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/dinamo/luka-sucic-za-sn-petkovic-i-orsic-auuuu-oni-su-bas-strasni-najjaci-igraci-dinama-neka-prodemo-zajedno-15255460?fbclid=IwAR1xqYrspYEECgVXIqraWAnDlQitCGUCugH2sdw4XJRlCYl92ccYVmYRErA
  • Dinamo Zagreb 2022./2023. - O svemu pomalo
    Ma onako granica nekih 15 ili 20 utakmica :grin:
  • Dinamo Zagreb 2022./2023. - O svemu pomalo
    Migliore, Kwedi, Nowotny.
    To smo mi odabrali, ali Miura je sigurno također tu. Ostalima također padaju super imena napamet.
  • Dinamo Zagreb 2022./2023. - O svemu pomalo
    Ajmo brzinski bez Googlea,
    Tko vam prvi pada napamet da he odigrao baš malo utakmica za Dinamo, a da ga se baš svi odmah sjete. U jednoj wap grupi smo se svi složili sa tri imena, da vidim jesu ostali na istom tragu.
  • Dinamo Zagreb 2022./2023. - O svemu pomalo
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/jelenic-za-germanijak-sto-god-napravio-karijera-nece-biti-potpuna-ako-ne-istrcim-u-dresu-dinama/104047?fbclid=IwAR0fWgvXdcStqSCj0XA4t2h5n7kWeEdT1fHkp8pjuTjlMHk_1ECI4NOu3rw


    Luka Jelenić o svojim snovima. Uvijek lijepo pročitati da netko živi i radi za nastup u Dinamu.
    Ja mu želim svako dobro svijeta u toj namjeri.
  • Dinamo Zagreb 2022./2023. - O svemu pomalo
    3 pobjede kući i dva neriješena vani potpisujem.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Čovjek sam imao 22 koraka ispred lovca u završnoj potjeri. Koji kralj u pm. Krešo je bio lovac i nije ga stigao. Dogurao je do 18.
    Najzaslužnijih osvojenih 115 tisuća kuna :clap:
  • Ulaznice - aktualno
    ↪blackbully

    Ja bih baš rekao da ih je oko 700. Koliko od zadnjih 20 gostovanja smo imali manje od 700 ljudi? Malo, rekao bi.
  • Ulaznice - aktualno
    Apsolutno je legitimno da dečki koji prate klub na doslovno svakoj tekmi imaju prednost. Tko god tvrdi drugačije griješi.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ↪deda

    Teško naći pičkastijeg trenera. Baš teško.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ↪Efes Pilsen

    Piše Musa, misli se Pusa :rofl: :lol:
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Kad je jednom na potjeri gostovao dečko iz mladeži HDZ-a i ljigavo uzeo nižu ponudu Tarik mu je rekao da nije nikad mislio da će ovo reći, ali da mu je drago da ispada.

    Tako ja ovoj našoj u-21 repki. Nisam nikada mislio da ću ovo napisati, ali ovaj kukavičluk mora biti naplaćen ispadanjem. Naravno da će mi biti žao naših igrača kojima ce biti uskraćeno dragocjeno iskustvo, ali Bišćan mi je ovim mandatom toliko pao u očima da bi prije potpisao Krunu na našoj klupi nego njega.
Home » marcio amoroso
More Comments

marcio amoroso

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo