Osobno nisam vidio dvije jadnije momčadi od Australije i Poljske u osmini finala svjetskog prvenstva. Ovo šta ovi Poljaci igraju je dno dna, totalni antinogomet.
Stvarno ne vidim logiku sa Kramom na krilu. Defanzivno neće biti od pomoći Juranoviću, a ofenzivno na krilu također nije pomoć. Jedino šta će raditi je ulaziti u sredinu gdje ionako imamo previše igrača.