ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • UCL - 7.kolo - Arsenal vs. Dinamo Zagreb - 22.1.2025. - 2100h - Emirates stadion, London
    ↪Maki17
    jer je moja baba slagala kadar bez lijevog beka.
  • UCL - 7.kolo - Arsenal vs. Dinamo Zagreb - 22.1.2025. - 2100h - Emirates stadion, London
    Screenshot-20250121-141211.png

    Znaci doslovno bez zamjene na beku, bude li ozljeda moze krpat Spikic.

    Kakav otkaz bi Maricu sprasio za ovu sramotu, uh.
  • Zona Dinamo Predictor || Arsenal - Dinamo (7.kolo LP 24/25)
    Arsenal - Dinamo 3:1, Stojkovic
  • Ulaznice - aktualno
    ↪emilperska
    Ima smisla, ali blize utakmici. Mislim da jos dosta ljudi vaze zbog eventualne vremenske prognoze, planova itd. Cak i UEFA uredno vrati dio svog kontigenta.
  • Transferi - rasprave
    Soldo je vezni Spikic. Ne znam kome to treba.
  • Transferi - rasprave
    Mene smetaju najvise price o renomeu. Kakav renome mora pokazat klub koji je prodao Modrica, Eduarda, Corluku, Mandzukica, Olma, Gvardiola, Kovacica itd.? :lol:
    Ako je to rezon vecine u klubu onda je malo vise ljudi od SDa u isti zalutalo.
    Ne mozemo kupit postenog igraca, svi nam nabijaju cijene, a mi poklanjamo i preplacujemo. Ako pocnemo i pustat ispod cijene za renome onda se komotno mozemo svi kolektivno naguzit i rasputit klub.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Andoni Iraola na klupi, jos jedan Spanjolac.. Nisam znao da je Kluivert mladi ipak dosegao visok nivo, sjecam se da je dosta lutao i da zabija dosta iz - penala.
  • Najdraži Dinamovci svih vremena
    1985386_Dinamo.jpg

    Trener: Nenad Bjelica
  • Transferi - rasprave
    ↪sarenicvjetic
    Kako je to drugacije od onoga sto klub sad radi? Komunicirano je da ce ili:
    1. Ristovski produzit uz 40% manja primanja
    2. Moharrami produzit ili otic besplatno na ljeto

    Znaci dva iskusna beka plus Mikic.
  • Stefan Ristovski #22
    3% baterije :lol:
  • Transferi - rasprave
    images-1.jpg
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Dobitnici priprema su vjerojatno Mmae, Hoxha i Stojkovic. Ova utakmica je vjerojatno najreprezentativnija od svih koje smo odigrali i neki stari problemi se i dalje vide.
    Nadam se da ce Fabio inzistirat da se kontre zavrsavaju udarcem ili ubacajem. Mi na takve situacije primamo golove kao na traci, a kad dodemo u takvu situaciju stanemo pa idemo na probijanje bloka. Bezveze.
    Jedva cekam HNL. Emirates kako prode prode..
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Cordoba mozda je brzi, ali Mbuku se bolje pozicionira i razumije s ekipom. Steta sto nije efikasniji.
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Nije mi ovo jasno, istrcimo kontru, Pjaca ima otvoren ubacaj, nije da nema nikog u sredini i on staje, ulazi u dribling, pa vraca loptu unazad i opet se svedemo na "rukomet" tj. sporu igru i kruzenje ispred 16.
  • Raúl Torrente #16
    ↪nemapredaje
    Naravno, to i kazem. Mislim da nam zadnja linija izuzev LP nije koristena u skladu s protivnicima nego je gurano isto.
Home » Efes Pilsen
More Comments

Efes Pilsen

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo