ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Transferi - rasprave
    Tibor je odličan igrač za rotaciju, a to nam baš u sredini i treba. S njim i Ademijem ćemo dobiti sve ono što nam je u ova dva mjeseca falilo u veznom redu. S druge strane, Pierrot je baš zvijer i ako on dođe ovaj prijelazni rok će ispast odličan. Sosa mi ne ulijeva veliko povjerenje, ali i dalje smatram da treba dati šansu prije suđenja, isto kao i Bernaueru i Kaneku, a naravno tu spada i Perković. Ovo danas sve bi moglo na kraju jako dobro ispast.
  • Sadegh Moharrami #2
    Odlično je igrao danas, borio se, bio prodoran, odličan dribling, igrači osijeka izgledali su kao balerine kad je Moha lupao lažnjake.
  • 1.HNL - 7.kolo - Osijek - Dinamo Zagreb - 03.09.2023. - 21:05h, Stadion Opus Arena, Osijek
    Nije zasluženo, al isto tako nije zasluženo ni hajduk pobijedio nas, ni Gorica izvukla bod, a bome ni AEK nas nije zasluženo pobijedio, mora se i nama vratit.
  • 1.HNL - 7.kolo - Osijek - Dinamo Zagreb - 03.09.2023. - 21:05h, Stadion Opus Arena, Osijek
    Sam nek Petko pukne kak se spada
  • Scout Služba - Igrači koje bi željeli gledati u Dinamu
    Ugovor mu ističe iduće ljeto, još bi ga za dosta jeftino mogli uzet.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Despodov izgleda u Solunu završava transfer u PAOK :fear:
  • Transferi - rasprave
    ↪Zagreb1992
    Petrusenko nije stoper već vezni.
  • Transferi - rasprave
    tako je, nadajmo se da će produžit ugovor s jednim velikim klubom izvan liga 5.
  • Igrači Dinama na posudbi u drugim klubovima
    Soldo zabio za Goricu.
  • Boško Šutalo #4
    Boško će doći na svoje, pa nije igrao godinu dana, kad uhvati kontinuitet bit će zvijer. Malo je lošije reagirao, to je istina, ali je zato i pokazao dosta svojih kvaliteta tijekom utakmice.
  • Transferi - rasprave
    Roko igra standardno sad u Salzburgu, mislim da su to medijska izmišljanja samo.
  • 1.HNL - 7.kolo - Osijek - Dinamo Zagreb - 03.09.2023. - 21:05h, Stadion Opus Arena, Osijek
    Očekujem: Nevistić - Ljubo, Perić, Šutalo, Ristovski - Mišić, Bulat - Vidović, Baturina, Špikić - Petko
  • Transferi - rasprave
    ↪NitkoBitan
    slažem se, trenutno su nam pojačanja bitnija za HNL, a protiv ovih protivnika možemo igrati i sa izmiješanim sastavom, protiv Astane se to vidjelo iz prve ruke.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Jako smo loši, al ako u ovoj skupini ne budemo prvi onda stvarno ne znam... Nadam se da će doć više ta pojačanja, a ovu konferencijsku ne moramo ni igrat svaku s najjačom postavom, s Astanom smo isto rotirali, Bernauer npr. i još neki svakako mogu igrat neke od ovih tekmi u prvoj postavi.
  • 1.HNL - 7.kolo - Osijek - Dinamo Zagreb - 03.09.2023. - 21:05h, Stadion Opus Arena, Osijek
    Postava se za Osijek nema po meni kaj pretjerano mijenjati, jedino mislim da je sigurnije da Moharrami ne kreće, nek radije igraju Boško i Perić od prve obojica, Marin također nadam se da neće startati jer je igrač manje pa se nadam da bi se moglo odmah Vidovića gurnut u vatru, mislim da od Marina nemre lošije odigrat iako je tek došao...
Home » Teofil Kateran
More Comments

Teofil Kateran

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo