Kazem za Bennacera, da ako je moguce za dobru cijenu zadrzao bi ga. Meni je veza i bez njega dobra. Ali jos dva igraca kvalitete Solda recimo nemaju smisla. Treba nam jedan defenzivno moćan vezni. A zdrav Bennacer to moze biti.
700k placa+ 15k po nastupu, i 50% buduceg transfera. Tako neki sistem naci. Sa ovim bonusima po nastupu, stitis se od ozljede. A 700k je i Peric skoro zarađivao ozlijeđen.
Ovo su vecina demoni, I koliko sam cuo bilo je 30 na 10. Akcijaju pazince sa sajetama, dok im se kohorta naslikava na dan tekme u gradu, a tovari orgijaju u svakom kaficu dan prije i na dan tekme.