Takuro Kaneko #30 Tko prati Takura on jako puno korigirao svoje kretnje i sad igra ko pravo krilo a ne ono sto je igrao u Sapporu jer je u Sapporu se znao i zavuc u sredinu. Sad vise drzi liniju iako normalno je da se tu i tamo zavuce u sredinu i trazi dubinsku loptu. Ima jako dobar prvi dodir iz kojeg odmah trazi igraca u boljoj poziciji i on moze samo biti bolji kad se totalno opusti, kad ce lakse komunicirati sa suigracima, kad se privikne jos na nas stil igre i kad jos dobi malo samopouzdanja pa da puca iz nekih situacija i da bude sebicniji malo. Neke mane koje ima jesu mozda neki udarac van 16 jer nema posebno jak i tehnicki dobar udarac i mozda malo duel igra. Ono sto bi jos mogao popraviti je igra po oduzetoj lopti trebao bi se brže otvarati u situaciji kad napravimo reposjed i imamo kontru. Za mene je opravdavo ocekivanja i nije mi ni malo iznenađenje. Odlican igrac.....