ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Takuro Kaneko #30
    Opet odlican, sve opasno dolazi preko njega i Petka....
  • Transferi - rasprave
    Frende stoperi danas maestralni! Iako da trebao bi nam jedan stoper...oba beka i stoper te krilo. Ja bi i napadaca zelio ali ocito dolazi Brodic pa tesko da ce doci napadac! Naravno treba se rijesiti i viskova....
  • 1.HNL - 19.kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 17.12.2023. - 17.15h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Ljudi iskreno ja ne kuzim da ste sad toliko negativni jer smo obrambeno bili savrseni a u ovoj tvrdoj utakmici imali smo 3 prilike i jbg to nismo zabili...suma sumarum svega! Ja sam inace kritican ali ljudi pa imali smo tekmu prije 3 dana i to za euro proljece! Da fali nam 2-3 igraca za prvih 11 ali ako smo pametni jer para mora biti, moramo to omoguciti aktialnom kadru!
  • 1.HNL - 19.kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 17.12.2023. - 17.15h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪Kujtim Shalla

    Sve 5 kolega! Ne uzimam za zlo i ja isto nekad pod adrenalinom izblanem nesto....iskreno stvarno ja sam danas zadovoljan jer smo imali extra tesku utakmicu prije 3 dana. Obrana maestralna...ktc odigrao maestralno i peric isto....ako pogodimo sa Bekom i krilom za prvih 11 i jos kojim kvalitetnom igracem opet cemo imati brutalnu momcad!
  • 1.HNL - 19.kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 17.12.2023. - 17.15h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪Kujtim Shalla

    Daj ti meni reci jesam li ja danas ista lose napisao? Bas suprotno, danas sam zadovoljan i zalaganjem i igrom s obzirom da smo igrali prije 3 dana!
    Tebe ko kolegu iznimno cijenim i postujem!
  • 1.HNL - 19.kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 17.12.2023. - 17.15h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Stoperi odlicni, vezni red iznimno trkacki dobar danas, jbg Baturina jos uvijek nije na 100% pa je premalo dao prema naprijed, Petko ogroman poso odradio ali ogroman, Spika slab, bekovi defenzivno jako dobri ali ofenzivno puno pre malo doprinose i ne pomazu krilima, Kaneko opet najbolji na terenu i jedini opasan igrac i sve sto smo opasno napravili je bilo preko njega!
  • 1.HNL - 19.kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 17.12.2023. - 17.15h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Sve u svemu jako dobra nasa utakmica! Bili smo bolji ali jbg ona ruka je bila presudna....da smo tad zabili nilo bi gotovo...momcima skidam kapu jer su dali zadnji atom snage! Prije 3 dana smo imali iznimno iscrpljujucu utakmicu...
  • 1.HNL - 19.kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 17.12.2023. - 17.15h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Ne bi opce pricali o zome da je Perkovic iz prve to zahvatio kako je trebao ...jbg
  • 1.HNL - 19.kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 17.12.2023. - 17.15h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Trebao je iz prve zabiti to u pm
  • 1.HNL - 19.kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 17.12.2023. - 17.15h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Kaneko savrseno za Petkovica i onda on katastrofa reagira!
  • 1.HNL - 19.kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 17.12.2023. - 17.15h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Ovaj pusktas je zreo za crveni
  • 1.HNL - 19.kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 17.12.2023. - 17.15h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Jel se to Pusktas izrugivao s Misica?
  • 1.HNL - 19.kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 17.12.2023. - 17.15h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Kaneko danas dobio 4od5 driblinga....
  • 1.HNL - 19.kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 17.12.2023. - 17.15h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Ljudi Ademija možda nema u kreaciji ali danas ide 100 na sat na svaku loptu...ne patimo od ljepote da nam treba sada šmeker nego fajter!
  • 1.HNL - 19.kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 17.12.2023. - 17.15h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Tvrda tekma...jedna pogreska ce vjerojatno odluciti...jedna prilika u cijelom pol. i to nasa....Kaneko jako lijepo probio par puta i dobro ga je ovaj slon istukao! Fali malo kvalitete jos, nadam se da cemo to u prijelaznom roku dopuniti....Perkovic je odlican defenzivno ali ofenzivno se vidi da je stoper i to treba igrati. Baturina previse i pre dugo carini loptu, treba ubrzati tu predaju. Steta one ozljede Petka, jer onaj Petko je bio i fizicki extra spreman. Sad jos Petko nije na 100%, a i svaku tekmu je ja mislim igrao 90min nakon ozljede tako da nema ni svjezine. Ajmo decki mozemo mi to!
Home » Orc123
More Comments

Orc123

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo