Transferi - rasprave
Jbt par ljudi ovdje napise da Brekala ne bi vratili i odmah od tog se radi fama! Pa ne misle svi isto, dajte to shvatite....pa boli me k.. na kraju gdje ce zavrsiti ako nece kod nas, moze i na Farske otoke ali i u Real zaboli me....vec mi zamorno stalno citati o Brekalu, Santa Barbara na najjace. Ako dođe dobro dođe, a ako ne to definitivno je odgovornost ljudi koji ga vode u karijeri i Fiorentine a ne Dinama. Nije opce sporno da bi bio dodatna vrijednost na ovu momcad ali brate ovo nije prvi puta da je prakticki rijesen pa nije rijesen, pa je, pa prosli rok kriv Cacic, sad je Hoxha.....smijesno mi je to vise. Inace ne simpatiziram Upravu nasu ali ovdje su se postavili dobro.....ja sam lud po pitanju transfera ali ovo je previse i za mene.