ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1.HNL - 4. kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 23.01.2024. - 17.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Ljudi kome da se ubaci kad i peobijemo po boku kad nikoga u 16 nema tko bi napao loptu ili nas je u boljem slucaju pre malo
  • 1.HNL - 4. kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 23.01.2024. - 17.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Strasna obrana Cavline...svaka cast...
  • 1.HNL - 4. kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 23.01.2024. - 17.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪DrawTube

    A koji je to odigrao nesto osim kaj smo im poklonili 2 gola? Koji je to nwsto pokazao? Daj 5 milja za copa
  • 1.HNL - 4. kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 23.01.2024. - 17.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Kako glupe odluke u zadnjoj trecini
  • 1.HNL - 4. kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 23.01.2024. - 17.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Risto totalno van forme
  • 1.HNL - 4. kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 23.01.2024. - 17.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Jel vi pratite dinamo ili samo pisete za vrijeme utakmica? Covjek je na pripremama odigrao 15min jer je imao ozljedu gleznja kako da za 5 dana pocne utakmicu? O Japanci pricam!
  • 1.HNL - 4. kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 23.01.2024. - 17.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪andrija91

    Pa nije problem da idu maksimalno ali svaki im prekrasaj na rubu zutoga u pm!
  • 1.HNL - 4. kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 23.01.2024. - 17.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Jebo te loxa..idu na nož s nama...u kost!
  • 1.HNL - 4. kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 23.01.2024. - 17.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Zivkovic totalno impresioniran
  • 1.HNL - 4. kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 23.01.2024. - 17.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Evo govorio sam za Zivkovica da imate prevelika ocekivanja, 2 pogreske za w gola...on je junior jos i trebat ce vremena...
  • Transferi - rasprave
    Sprdavamo se mi s tog Ojede vec 2 godine ali on imao sasvim dobru prvu sezonu u MLs i ne sumnjam da je dosao kod nas da bi bio standardan jer je polivalentan igrac. Za prvu sezonu u mls u 35utakmica 6golova i 10 asista je sasvim solidno. Uzmite za usporedbu bilog tica Biuka.
  • Transferi - rasprave
    Eto navijaci Fiorentine totalno ludi sto ce Brekalo k nama mozda...
  • Transferi - rasprave
    ↪Gražvydas Mikulėnas

    Potpisujem, nista slabiji igrac od Bulata ali unistavan u Dinamu od samog dolaska .
  • Transferi - rasprave
    Shahtar je veliki klub ali morao bi napraviti jedan od svojih najvecih transfera ako bi htjeli Baturinu....bio bi to veliki udarac za Dinamovu potjeru za naslovom....
  • Transferi - rasprave
    ↪plavac173

    Jbt par ljudi ovdje napise da Brekala ne bi vratili i odmah od tog se radi fama! Pa ne misle svi isto, dajte to shvatite....pa boli me k.. na kraju gdje ce zavrsiti ako nece kod nas, moze i na Farske otoke ali i u Real zaboli me....vec mi zamorno stalno citati o Brekalu, Santa Barbara na najjace. Ako dođe dobro dođe, a ako ne to definitivno je odgovornost ljudi koji ga vode u karijeri i Fiorentine a ne Dinama. Nije opce sporno da bi bio dodatna vrijednost na ovu momcad ali brate ovo nije prvi puta da je prakticki rijesen pa nije rijesen, pa je, pa prosli rok kriv Cacic, sad je Hoxha.....smijesno mi je to vise. Inace ne simpatiziram Upravu nasu ali ovdje su se postavili dobro.....ja sam lud po pitanju transfera ali ovo je previse i za mene.
Home » Orc123
More Comments

Orc123

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo