ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • UECL - 1/16 - Dinamo Zagreb vs R. Betis - 22.02.2024. - 18:45h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Daj Victoriju da ju razmontiramo!
  • Arbër Hoxha #11
    Vec se otplatio. Za ovakve pobjede se zivi.
  • Trener - Sergej Jakirović
    Jakir na rubu placa...ajde da ga pohvalim...stalo mu je!
  • Martin Baturina #10
    Bravoo Martin!
  • Takuro Kaneko #30
    Bravoo Taki! Mozda nisi u formi ali zabio si nevjerojatno bitan gol i vec si se isplatio! Ako je tko zasluzio onda je to Kaneko! Ovim golom se vec isplatio! Top! Defenzivno pripomagao i bio takticki savrsen! Nema stranca do Japanca!
  • Maxime Bernauer #6
    Kakva tekma danas! Kakva tekma igracino. Sposrao si lesija i sve novinare! 1,2mil eura? Jbt da vise ne igra vec se isplatioo...bravooo...doktorrska tekmaaa
  • UECL - 1/16 - Dinamo Zagreb vs R. Betis - 22.02.2024. - 18:45h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Jbmiti nakon svih ovih pehova i sranja! Jbt i suza krenulaaa.....sampiooniiii
  • UECL - 1/16 - Dinamo Zagreb vs R. Betis - 22.02.2024. - 18:45h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Max posrao sve nase novinare!
  • UECL - 1/16 - Dinamo Zagreb vs R. Betis - 22.02.2024. - 18:45h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Max je danas bio Dutalo u najboljim danima .. momci svaka castttttttttt sviiii
  • UECL - 1/16 - Dinamo Zagreb vs R. Betis - 22.02.2024. - 18:45h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Petko nemre vise.....daj mu predah
  • UECL - 1/16 - Dinamo Zagreb vs R. Betis - 22.02.2024. - 18:45h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Ajmo dalje ajmo
  • UECL - 1/16 - Dinamo Zagreb vs R. Betis - 22.02.2024. - 18:45h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Spika i halilovic unutra ...ali halil umjesto hoxhe
  • UECL - 1/16 - Dinamo Zagreb vs R. Betis - 22.02.2024. - 18:45h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Jebes krila koja ne igraju obranu...bravo nasii
  • UECL - 1/16 - Dinamo Zagreb vs R. Betis - 22.02.2024. - 18:45h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Keila odraduju lavovski dio u obrani i to se zanemaruje! A to vise znaci nego par puta proc po krilu!
    Taki zasluzio si...i hoxha isto! Bravoo
  • UECL - 1/16 - Dinamo Zagreb vs R. Betis - 22.02.2024. - 18:45h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Risto, nemre ti tak pobjeci! Hjajj
Home » Orc123
More Comments

Orc123

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo