ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Transferi - rasprave
    ↪Zagi
    slazem se! Za l. Stopera ako bi zelio biti rezerva i borit se za poziciju DA! Za zadnjeg veznog nula bodova, za beka isto...ne treba nam jos jedan Perkovic na beku......kad bi ostali u 352 bio bi dobar....
  • Transferi - rasprave
    ↪Zagi
    fakat mislis da bi dosao u Dinamo da bude zamjena Perkovicu i da bi ga Wolsburg pustio ispod 3-4mil eura i da bi igrao za 300-400tis?
  • Transferi - rasprave
    Franjic je l. Bek koliko su i Perkovic i Ljubicic! Gluposti....a Sunjic je na pragu ispadanja u 3. Ligu, nit je igrao u Herthi koja je btw. Isto tako ispala iz lige tada...kakva bi to pojacanja bila? Nit su razvojni igraci, nit bi igrali za male ugovore, nit bi bili igraci prevage! Kakav Gojak? Nit je igrao kod nas, nit u Ferencu. Pjaca, s njim nikad ne znas i siguran sam da ga Rijeka nece prepustiti nama. Cemu recikliranje stalno jednih te istih imena. U obzir dolaze Modric i eventualno Lovren! Ustvari, Nicota pise gluposti bez uporista u nicem...nikad nisam vidio ni jednog novinara koji stanca tolike tekstove od kojih velikih vecina nemaju veze s vezom.
    Edit: Franjic dolazi u obzir samo ako ostanemo za 3 iza pa da igra stopera, ali koliko se njemu dolazi da bude igrac rotacije i zamjena Perkovicu? Sigurno ne bi trazio i mali ugovor, nit bi ga wolsburg pustio za kikiriki! Nerealno je!
  • Maxime Bernauer #6
    ↪Silvek1986
    on je bio u momčadi kad smo izvojevali najvece pobjede, prije toga je bio na klupi! Od kad je on usao u momcad ekipa se digla i obrana se ustabilila, lakse smo poceli izlaziti s loptom, Misic je prodisao jer se ne spusta iza stopera u iznosenju lopte! To su gole nepobitne cinjenice! Max je veliko pojacanje dovedeno za kikiriki! Drugi koje smo dovodili za duplo ili za troduplo vise griju klupu ili su rotacijski igraci. Max je nakon faze prilagodbe pokazao da je istinsko pojacanje, pokazao bi i prije da je dobio priliku. Bacen je u vatru kad je bilo najteze, od one utakmice s Betisom i od tad krece lagano dizanje momcadi. To su nepobitne cinjenice. Nije savrsen, ima stvari za popraviti ali definitivno je pojacanje! Da je savrsen ne bi bio u Dinamu....
  • Maxime Bernauer #6
    Max je top, popravio cak i skok malo...
  • Takuro Kaneko #30
    Daje naznake da se vraca...bit ce on jos bolji siguran sam..
  • 1.HNL - 31.kolo - Lokomotiva - Dinamo Zagreb - 21.04.2024. - 17.00h, Stadion Kranjčevićeva, Zagreb
    Ajde Gorica , barem remi nekako
  • 1.HNL - 31.kolo - Lokomotiva - Dinamo Zagreb - 21.04.2024. - 17.00h, Stadion Kranjčevićeva, Zagreb
    Proslu Kaneko spasio golom a ovu obranio gol hehe
  • 1.HNL - 31.kolo - Lokomotiva - Dinamo Zagreb - 21.04.2024. - 17.00h, Stadion Kranjčevićeva, Zagreb
    Dajjj minjenjaj i zatvaraj u 433!! Ristovski prvo ispao pa onda jos i dodao
  • 1.HNL - 31.kolo - Lokomotiva - Dinamo Zagreb - 21.04.2024. - 17.00h, Stadion Kranjčevićeva, Zagreb
    Bravoo Nevaaa
  • 1.HNL - 31.kolo - Lokomotiva - Dinamo Zagreb - 21.04.2024. - 17.00h, Stadion Kranjčevićeva, Zagreb
    Jel to Bufon u loži?
  • 1.HNL - 31.kolo - Lokomotiva - Dinamo Zagreb - 21.04.2024. - 17.00h, Stadion Kranjčevićeva, Zagreb
    A pucaj Petko pucaj jajjj
  • 1.HNL - 31.kolo - Lokomotiva - Dinamo Zagreb - 21.04.2024. - 17.00h, Stadion Kranjčevićeva, Zagreb
    Konacno u pm
  • 1.HNL - 31.kolo - Lokomotiva - Dinamo Zagreb - 21.04.2024. - 17.00h, Stadion Kranjčevićeva, Zagreb
    Izlaskom Misica puno teze izlazimo ..nazalost Ademi nije vise onaj Ademi...
  • 1.HNL - 31.kolo - Lokomotiva - Dinamo Zagreb - 21.04.2024. - 17.00h, Stadion Kranjčevićeva, Zagreb
    Jel oni na treningu treniraju zavrsnicu?
Home » Orc123
More Comments

Orc123

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo