Realno, Slaven ce se grcevito boriti za ostanak.....Varazdin su pobjedili jer su imali vise srece nego pameti......i s igracem vise skoro cijelu temu....jako slab Slaven....
Kaj je meni bitno....nije na vi s loptom i nije stoper kojo ce samo napucat....nije tehnicki ekstra ali miran na lopti i u pasu...sve u svemu moramo se zahvaliti Miškoviću za McKennu....!
nije Mudri kriv...mislim da to nije tekma bila za njega...on je igrac koji ce kad imas posjed uci iz drugog plana i zabijati...nije on igrac koji ce donjeti posjed i biti za kontraski nogomet. Mudri je dobar igrac ali igrac za drugacije utakmice.