UCL - Skupina E ; Milan - Chelsea - RB Salzburg - Dinamo Zagreb
Na godišnjake sam se i referirao da će čekati u redu od rane zore ako ne i ranije. Jer kao što si i rekao na 2000 godišnjaka njih 500 će ostati kratki, a ja ih očekujem barem 3000 (treba biti optimist).
I naravno da slobodne prodaje neće biti, u to smo svi sigurni.
A da ne govorim koliko naših će ići gore bez ulaznice...
Zato kažem, za one koji nemaju godišnju jedina mogućnost je uzeti od preprodavača ulaznicu za domaću tribinu.