ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • KK Dinamo
    Fala puno! Ne mislimo stati.... Pitat ću te ovo zadnje za dva kola :joke: — Pop corn

    Samo jako :strong:
    A tesko je odvojit nekog od prvog kluba, gotovo nemoguce :sweat:
  • KUP - 1/8 - Oriolik vs. Dinamo Zagreb - 01.11.2023. - 14:00h - Oriolik Stadion, Oriovac
    tiZgYED.jpg
    Beranuer :grin:
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    ↪dZg1986

    OK, ja sam uzeo dosta loš primjer Ukrajine, ali usporedi pjevanje ustaških pjesama s tim
  • KK Dinamo
    Definitivno je došlo vrijeme da se ja pospem pepelom na ovu temu. Prije valjda jedno godinu-dvije sam se posvadao s nekim tu na temu KK Dinama. Bio sam dosta skeptičan. Kroz sve ove akcije, izložbe dresova, ova sad akcija itd me KK Dinamo osvojio. Ostajem u srcu Cibonaš, ali KK Dinamo je druga ljubav. Pohvale ekipi :100:
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    ↪blackbully

    Koliko god ja ne podržavao te fore sa Palestinskim zastavama itd, ovo mi je debilna odluka. Kak bi mi reagirali da su nama to napravili nakon onog u Gorici ili pjevanja Slava Ukraini?
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    ↪Droljo

    Da su se naši igrači bacali na glavu zadnjih par utakmica kad smo izgubili, onda bi bila floskula, ovako nije.
  • Transferi - rasprave
    ↪Noel

    Niti je to istina niti je u redu da njih dvojicu nazivaš ološom. Podnar je dao ogavan populistički intervju, ne treba mu vjerovati ni riječi
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    ↪DZGIS

    Sad bi bio vrhunac svega da i njih kao i Rudeš policija demantira. Govnari.
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    ↪Droljo

    Nije floskula jebemu. Nitko normalan nece izvizdat igrace koji su se svih 90 minuta borili i bacali na svaku loptu, ali jednostavno nije islo
  • 1.HNL 2023./2024.
    ↪PlavaSlavonija86d

    Nek se nosi tamo onda. Takvi Dinamovci koji nas se odriču prvom prilikom nam ne trebaju
  • HNL - 13.kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 29.10.2023. - 17.10h, Stadion Maksimir, Zagreb
    OK, zamijetio je da Perić nije taj pa je premjestio njega na stopera, a onda nema nitko drugi za beka. Kaj bi vi sad? Jel bi Perića in ili?
  • HNL - 13.kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 29.10.2023. - 17.10h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Ko je usrao? Nisam u ZG…
  • Trener - Sergej Jakirović
    ↪Jurki

    Vjerujem da će se ekipa iz uprave što duže skrivati iza njih dvoje kao glavnih krivaca za sve
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    ↪BBBaranja

    Čestitam kolega od srca, nek je zdravlja i veselja :heart:
  • Anketa Jakirović
    Ja sam li-la, ali ne zato što smatram da Jakirović radi dobar posao, nego zato što sam mišljenja da naša uprava nije u stanju naći nikoga sposobnijeg od njega. Išlo bi se u povratak Krznara, Kopića i takvih, a u takvom slučaju bi radije ovog zadržao.

    Prije par dana sam napisao svoj post o tome što zamjeram Jakiru, ali je sve više manje ostalo isto, jedino je za promjenu pustio Vidovića da konačno odigra svih 90. Kaneko je dobio zadnjih 15 minuta, ali se samo uspio utopit u sivilo. Bojim se da bi mogao Jakir slično s njim kao sa Mikom. Dao Bog da se varam.

    Očekujem znatnu promjenu protiv Lokomotive (index najavio), sa dosta mlađih pa se nadam barem puno trke i želje za dokazivanjem, a ako tako bude ne bojim se za rezultat.

    Jakiru sretno, kakav god bio, još je naš trener i nadam se da će uspijeti ovo okrenuti, iako nisam pre velik optimist.
Home » Imamo Dinamo
More Comments

Imamo Dinamo

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo