ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Transferi - rasprave
    Ljudi moji , nema plakanja za Sucicem, decko je ekstra , za pozeljeti. Ali on se mucilo i zrinji do prije godinu Dana. Napredovao je kod nas , dobar igrac ,mlad i radnik sto je jako vazno. Ali mi za njega ako je istina i dobijamo preko 7 mil danas ,pa ljudi odakle nam pravo da se zalimo. Mi zivimo od prodaje i to je ogromna Lova. Lakse mi je nadomjestiti njega nego miska primjera radi. Imamo vrbu koji je meni veci talenat i otvara se prostor za njega, a ako grezda cerin dodje onda je to ozbiljna vezna linija. Ako je istina ,radi se za sad pravi posao. Namakinje Lova, rjesava se viskova da bi de onda doveli pojacanja .
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    Dres.mi se ne djasvi na slikama ,Ali naravno da cu ga kupit kad mognem i podrzati klub
  • Transferi - rasprave
    Hvala bogu pa se Beljo nece spominjati vise u kontestu Dinama ,NIKAD nadam se
  • Shop & Web Shop
    ↪Dino
    Dino ja imam i plavi i zeleni soft shell suskavac i nisu vodootporni. Ali crni mi djeluje da jeste ,naravno relativno
  • Transferi - rasprave
    Ljudi nemojte da se svadjamo bez veze. Ma naravno da bi nam Pašalic bio pojacanje,pa hrvatski je reprezentativac. Ali za neku normalnu cifru max 3 milje. Ja sam vise u nedoumici oko Petka, da ne ostane samo jer nije imao bolju opciju. Ako ostane neka produzi ugovor, i da bude motiviran. A to je pitanje. Kule produzio , sto prije da nema vise ako Petko ostane ,nego da se zna da ili ne i kraj price. Volio bi Miereza u tom slucaju. Jer bi bilo suludo ga Dovesti ili probati kraj Petka i Kuleta koji nije produzio da bude treca ili cetvrta opcija . Kolumbijac ko zna jel patka ko mnogi prije njega. Cinjenica je da se sad nesto desava. Mozda nas sve iznenade i nedelju. Ja se radujemo dolaslu u Hrvatsku i nemogu docekati startat auto Sutra u zoru
  • Scout Služba - Igrači koje bi željeli gledati u Dinamu
    ↪Omake
    da ,vrijednost mu je Puno veca na tm , neka je dobra kombinacija u igri bila. Jos nece igrat ni ligu prvaka niti uefa ligu. Jbg
  • Scout Služba - Igrači koje bi željeli gledati u Dinamu
    ↪Omake
    ode u Kopenhagen, 2 milje dolara ,odlican igrac ,svaka cast
  • Transferi - rasprave
    @Miro Vugrinecovo je prvi put da ti necu dati lajk:rofl:
  • Transferi - rasprave
    Misliš Gvardiol?
  • Transferi - rasprave
    ↪Ludovic IX
    imas potrebu biti tenkre pa komentirati svaki moj post , sjaši kompa ,nisam za mušksrce
  • Transferi - rasprave
    Martin Frese lijevi bek koga sam spominjao par puta i ja a i kolege ,slobodni papiri , izgleda ide u legiju. Vrhunski bek , steta
  • Transferi - rasprave
    ↪Ludovic IX
    sreca pa mi nisi bitan
  • Transferi - rasprave
    SAMO MIEREZ
  • Transferi - rasprave
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/transferi/u-osijek-stize-novi-ademi-mierez-dobio-zamjenu-bjelicina-momcad-se-potpuno-raspala-15477364
    Da li je ovo nagovještaj za transfer bombu i Mierez u Dinamu:pray:
  • Kolekcionarstvo
    @Droljovuce mi na Darwil
Home » Kujtim Shalla
More Comments

Kujtim Shalla

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo