• Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Sretna nova godina svim Dinamovcima širom svijeta. Da se skupa radujemo uspjesima našeg voljenog kluba u novoj 2025 ,da slavimo titule
    I ovdje mlatimudanimo na našoj zoni
  • Transferi - rasprave
    ono ko Rebić ,šta kaže šta kaže:lol:
  • Transferi - rasprave
    ja ne smijem ni cigari da nešto ne propustim. A rekao ženi kao ne pijem jer ja ću ići po sina kad završi sa feštom pa tek onda ću popiti nešto:lol: mort ću na odvikavanje sa zone
  • Transferi - rasprave
    Daj bože da ima istine za Taylora i da ga dofuramo. Ja sam zagovarao Dahla još dok je bio u švedskoj. Ali momak nije igrao od kako je došao u Romu. Nama je pojačanje potrebno odmah . Iskustvo Taylora, borac koji je u šprintu konstantno. Ovaj mali iz Istre ,tako se to radi. Samo,još niko nije predstavljen . Al kad krene
  • Transferi - rasprave
    Ljudi idel rakija sa colom ,pitam za prijatelja
  • Transferi - rasprave
    Nikad se nisam više složio sa kolegom @Nino Bule,brate to bi i ja potpisao. Vrh i stvarno baš ono što treba i što bi smatrao idealnim. Bakrara nisam gledao,trenutno ako se Petko vrati u formu , on je sasvim ok kao rezervna opcija. A poslije imamo vremena ažurirati ,sve je do petka. Sve više od toga je šlag na tortu. A tvoja lista i uprava,klub sd su položili sa ćistom 5icom. Iz tvojih usta u Božije uši
  • Scout Služba - Igrači koje bi željeli gledati u Dinamu
    https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=https://www.transfermarkt.com/ola-brynhildsen/profil/spieler/499759&ved=2ahUKEwiCib6Qy9GKAxWzGRAIHVQZJzMQFnoECCYQAQ&usg=AOvVaw3QCBydHK-GCiCIsXyP6rUo

    Ola Brynhildsen igrač danskog Midtjyllanda ,na pozajmnici u Norveškoj gdje je zabio 10 komada u 11 utakmica. Jako brz i pokretljiv napadač. Igrač kakvog nemamo. Posudba ističe noćas. Žele ga zadržati, a može se kupiti relativno povoljno jer n njegovoj poziciji u Midtjyllandu imaju veliku konkurenciju vrhunskih napadača, izmedju ostalog i Buksu kojeg smo i mi bili pokušali dovesti i tad nam bilo puno 3,5milje eura . Ovakav profil nemamo u momčadi
  • Transferi - rasprave
    zar stvarno misliš da mi sanjamo i da nam treba takav??? Brato onda me stvarno iznenadjuješ
  • Transferi - rasprave
    Ne ulazim u raspravu, i onako sam neraspoložen. @Jaro čovjek ima 30 god ,ništa stariji od petka. Čovjek ima ime , karijeru iza sebe i bolest koja ga je unazadila. Sve su to činjenice. Ali konačno neko se spominje koga ne moram googlat. Ajmo o njemu ako išta bude od toga. Svi vidimo da je ludnica u klubu tako da ne nasjedam na članke više do god neko ne potpiše. Ali kad barem pišu ,drago mi je da su ti već ozbiljna imena
  • Transferi - rasprave
    Ovo je vijest ,auuuuu
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Dobro jutro zonaši moji. U mnogo toga se ne slažemo ,ali mislim da se slažemo u jednom. Da današnji dan može samo biti bolji od jučerašnjeg. Ugodan vam dan svima :heart:
  • Transferi - rasprave
    Ako su stvarno dno dna ,i ako su stvarno bili u kontaktu sa Cannavarom, možda ima i on nekog igrača kojeg dovodi , ali jedino mi Kina pada na pamet . A Marić poznaje ligu kako kaže :joke:
  • Transferi - rasprave
    ti si najjači troller ovdje jer nisi popio ban svakodnevnim trollanjem
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Da se razumijemo ja protiv Cannavara nemam ništa. Ima top karijeru iza sebe ,puno iskustva i mislim da će obrana biti puno bolja nego što jest. Nije prvi koji će se učiti na Dinamu. Ali glavna osoba ,glavni krivac koji je u biti oslabio momčad u odnosu na prošlu sezonu,krivac za niz majmunskih poteza, loših odluka i dalje je tu. Vodi presice,laže i dalje i lagano se cereka. To me ubija . Laž . I Zajec koji je podržao odluku koja nije donesena danas. To nije dinamo