ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1.HNL - 36. kolo - Dinamo Zagreb - hajduk - 21.05.2022. - 20.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Zamislite sad ovu ludnicu od jucer na nekom “nogometnijem” stadionu gdje su tribine blize terenu i spojene sa ostalim tribinama. Toga se tovari i boje, naseg novog stadiona koji se nadam će doć uskoro a onda će svi mitovi o jebenom Poljudu prestati
  • 1.HNL - 36. kolo - Dinamo Zagreb - hajduk - 21.05.2022. - 20.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Zna netko kad stize plavi vlak? Iz Slavonije
  • 1.HNL - 36. kolo - Dinamo Zagreb - hajduk - 21.05.2022. - 20.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Mene zanima jedino da igraci nakon utakmice dodu na sjever
  • 1.HNL - 36. kolo - Dinamo Zagreb - hajduk - 21.05.2022. - 20.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Ma udi sa nekim skupa i gotovo
  • 1.HNL - 36. kolo - Dinamo Zagreb - hajduk - 21.05.2022. - 20.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    DINAMO - HAJDUK, SUBOTA 20H

    UĐI NA TRIBINU BAREM SAT VREMENA PRIJE POČETKA UTAKMICE!

    SLUŠAJ UPUTE S RAZGLASA, BUDI DIO SLAVLJENIČKE KOREOGRAFIJE!

    SVI NA SJEVER!
  • 1.HNL - 36. kolo - Dinamo Zagreb - hajduk - 21.05.2022. - 20.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪SAS1987
    polako..
  • 1.HNL - 36. kolo - Dinamo Zagreb - hajduk - 21.05.2022. - 20.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Hocemo korteoooo
  • 1.HNL - 36. kolo - Dinamo Zagreb - hajduk - 21.05.2022. - 20.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Koji je problem sa prognozom? uzmes suskavac sa sobom ako treba i gotovo
  • 1.HNL - 36. kolo - Dinamo Zagreb - hajduk - 21.05.2022. - 20.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Svi na sjeverrrrrrrr
  • 1.HNL - 35. kolo - Šibenik - Dinamo - 15.05.2022. - 19.05h, Stadion Šubićevac, Šibenik
    Danas ujutro oko 7:20 idem na posao a na Laganini FM deru Pipsi i dinamo ja volim, za srecu je potrebno malo.
  • 1.HNL - 35. kolo - Šibenik - Dinamo - 15.05.2022. - 19.05h, Stadion Šubićevac, Šibenik
    ↪seljak86
    Macola
  • 1.HNL - 35. kolo - Šibenik - Dinamo - 15.05.2022. - 19.05h, Stadion Šubićevac, Šibenik
    m1nikq0gstlowt8o.png
  • 1.HNL - 35. kolo - Šibenik - Dinamo - 15.05.2022. - 19.05h, Stadion Šubićevac, Šibenik
    Opa i Grdović pjeva “za Dinamo dao bi sve” hahahahahah bit ce pre malo respiratora ispod svetog roka

    https://www.instagram.com/reel/CdnMaIFjBiF/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
  • 1.HNL - 35. kolo - Šibenik - Dinamo - 15.05.2022. - 19.05h, Stadion Šubićevac, Šibenik
    Sretan put svima i polako decki bez zurbe..
    A onda krece nabrijavanje… nismo zaboravili neke njihove vokalne sposobnosti igraca reprezentacije, kamenovanje itd..
  • 1.HNL - 35. kolo - Šibenik - Dinamo - 15.05.2022. - 19.05h, Stadion Šubićevac, Šibenik
    Nadam se da su stepenice koje vode od sjevera do terena u upotrebi da nam barem igraci Dodu na tribinu, a i da mi mozemo dole
Home » dzg717
More Comments

dzg717

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo